Новини / Події / У Мінську звільнили сім директорів магазинів за порожні прилавки
9 серпня 2011, 08:15
Розмір шрифта: А А А

У Мінську звільнили сім директорів магазинів за порожні прилавки

У Мінську звільнили сім директорів магазинів за порожні прилавки, Білорусь, Мінськ, директор магазину, Микола Ладутько, договір оренди, економічна криза
У Мінську звільнили сім директорів магазинів за порожні прилавки

У Мінську були звільнені сім директорів магазинів за порожні прилавки, передає РосБізнесКонсалтинг з посиланням на повідомлення міськвиконкому.

Раніше голова міськвиконкому Микола Ладутько пообіцяв звільнити всіх керівників торгівлі, які не забезпечать наявніть серед магазинах міста необхідного асортименту. Таку різку реакцію мера викликала картина майже порожніх полиць в магазинах столиці.

Н. Ладутько заявив, що є всі можливості для заповнення товарами, а факти напівпорожніх прилавків він розцінив як небажання працювати.

Мер доручив також розірвати договори оренди з приватними торговцями, які не будуть заповнювати свої магазини, а вивільнені площі передати стійким торговим організаціям. Н. Ладутько зажадав зробити сферу торгівлі Мінська зразково-показовою.

З початку року Білорусь переживає важкий фінансовий і економічна криза. В країні майже закінчилася валюта. Вже давно відчувається дефіцит імпортних товарів. На тому тижні почався дефіцит цукру — в Мінську цукор залишився в продажі тільки в 50-кілограмових мішках, повідомляє Газета.ру.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Договори ОСЦПВ можна укладати в електронному вигляді

1 червня 2017, 20:54

Останні новини за сьогодні: