Новини / Події / В Києві будуть платити за здачу поліетиленових пакетів
1 листопада 2016, 08:20
Розмір шрифта: А А А

В Києві будуть платити за здачу поліетиленових пакетів

В Києві будуть платити за здачу поліетиленових пакетів, Київ, поліетиленові пакети, підприємства Київміськвторресурси
В Києві будуть платити за здачу поліетиленових пакетів

З 1 листопада в ста пунктах по всій столиці почнуть приймати на переробку звичайні поліетиленові пакети. І платити за те, що ви їх принесли.

Вже з початку листопада в жовто-зелених кіосках підприємства Київміськвторресурси почнуть приймати на переробку будь поліетиленові пакети: кольорові, білі, прозорі, з ручками і без. Відмивати їх не обов'язково, головне, щоб кульки були без слідів їжі. Розташування кіосків можна подивитися тут.

Ця ініціатива покликана забезпечити грамотну утилізацію, яка дозволить зберегти природу. Саме поліетилен завдає серйозної шкоди екології і тваринам.

Завдяки новому проекту використані пакети будуть перероблені і можуть бути використані ще раз. Для мотивації за принесений поліетилен навіть трохи платити: 1,5 грн за кілограм.

Київміськвторресурси – одне з найстаріших українських підприємств, яке займається переробкою. Було засноване ще в 1948 році під не менш красивою назвою Киевоблутильсырье.

Вже довгі роки через свою мережу кіосків займається збором та утилізацією макулатури, скла, алюмінієвих банок, кришок, твердого платівка, плівок і багато чого іншого. За даними підприємства, щороку один українець виробляє в середньому 250 кг сміття.Нагадаємо, що поліетилен не розкладається в природі близько 500 років. При цьому в світі щорічно використовується близько 4 трлн пакетів. А в опублікованій днями доповіді Всесвітнього фонду дикої природи кажуть, що з 1970 року кількість ссавців, птахів, риб, амфібій і рептилій на Землі знизилося майже на 60%.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ потрапив у ТОП-20 найпопулярніших міст світу серед рітейлерів

3 червня 2017, 16:24

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

3 червня 2017, 16:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

Останні новини за сьогодні: