Новини / Події / Рада проголосувала за створення Українського культурного фонду
24 березня 2017, 09:17
Розмір шрифта: А А А

Рада проголосувала за створення Українського культурного фонду

Рада проголосувала за створення Українського культурного фонду, український культурний фонд, Верховна Рада, голосування, бюджетна установа
Рада проголосувала за створення Українського культурного фонду

Парламентарії на вечірньому засіданні 23 березня проголосували за законопроект, зареєстрований за №5491 про створення Українського культурного фонду.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.нет.

За проголосувало 236 народних депутатів.

Закон визначає правові, організаційні, фінансові засади діяльності Українського культурного фонду, метою створення якого є сприяння розвитку культури і мистецтв України, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального і духовного потенціалу особистості й суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримку культурної різноманітності та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Згідно із законом, Український культурний фонд є бюджетною установою, виконує передбачені цим Законом спеціальні функції щодо сприяння національно-культурному розвитку України. Діяльність Українського культурного фонду спрямовується і координується центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв.

Органами управління Українського культурного фонду є Наглядова рада та Дирекція. Український культурний фонд очолює Голова Українського культурного фонду, який здійснює свою діяльність на громадських засадах. Головою Фонду може бути призначена особа, яка є фахівцем у сфері культури, має бездоганну ділову репутацію, високий суспільний авторитет, вільно володіє державною мовою, володіє іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Раді хочуть українізувати газети і журнали

31 травня 2017, 16:31

Верховній Раді пропонують скасувати можливість застави для хабарників

29 травня 2017, 18:08

Коли чекати візовий режим з РФ і як він буде працювати

29 травня 2017, 13:53

Україна може ввести візи для росіян: у Раді знову заговорили про скасування безвізу з РФ

25 травня 2017, 13:46

Останні новини за сьогодні: