Новини / Події / В Раді проголосували за кримінальну відповідальність за жорстокість до тварин
4 квітня 2017, 15:54
Розмір шрифта: А А А

В Раді проголосували за кримінальну відповідальність за жорстокість до тварин

В Раді проголосували за кримінальну відповідальність за жорстокість до тварин, Верховна Рада, кримінальна відповідальність, тварини, жорстоке поводження
В Раді проголосували за кримінальну відповідальність за жорстокість до тварин

Верховна Рада має намір ввести кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

За законопроект №5119-1 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України, що стосуються введення гуманного ставлення до тварин» у першому читанні на засіданні у вівторок проголосувало 243 народних депутата.
Законопроект пропонує внести зміни в закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження», у кодекс України про адміністративні правопорушення та в Кримінальний кодекс України.

Зокрема, законопроект пропонує внести зміни до ст. 299 «Жорстоке поводження з тваринами» Кримінального кодексу, згідно з яким знущання над тваринами карається арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.
Відповідно до законопроекту, ті ж самі дії, вчинені у присутності малолітнього, караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років, або позбавленням волі на такий же термін.

Так само пропонується внести до Кримінального кодексу України норму, згідно з якою дії, пов'язані з жорстоким ставленням до тварин, вчинені з особливою жорстокістю або призвели до загибелі, або в результаті яких тварини стали каліками, вчинені групою осіб, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.
Нагадаємо, правоохоронці неодноразово відзначали, що притягнути до відповідальності шкуродерів за чинним українським законодавством досить складно.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: