Новини / Події / Київ хоче забрати землю біля посольства Росії
7 лютого 2017, 19:17
Розмір шрифта: А А А

Київ хоче забрати землю біля посольства Росії

Київ хоче забрати землю біля посольства Росії, Російська Федерація, Київська міськрада, земельні ділянки
Київ хоче забрати землю біля посольства Росії

Постійна комісія Київської міськради з питань містобудування, архітектури та землекористування погодила проект рішення про розірвання договору оренди земельних ділянок, які були надані посольству Російської Федерації в Україні. Про це йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації.

Всі три ділянки знаходяться в Подільському районі столиці: на вул. Спаській, 14 (0,197 га), вул. Спаській, 13-15 (0,36 га) і по вул. Боричів тік, 17, 19, 21 (0,38 га). Земля виділена в 1998 році терміном на 49 років. «За одну гривню орендної плати в рік московити мали право будувати нове посольство, консульство і резиденцію посла, або ж здавати їх в суборенду, закладати в банках, або навіть продавати. На щастя, за 17-ть років цим правом вони не встигли скористатися, і тому ми можемо розірвати договори оренди», — цитує прес-служба Київської адміністрації депутата Київради Ігоря Мірошниченка. Це рішення не стосується будівлі чинного посольства Росії в Україні.

Причина розірвання договорів оренди — нецільове використання земельних ділянок і невиконання умов угоди. Проект рішення комісії Київради будуть винесені на розгляд депутатів. На цих ділянках депутати пропонують створити сквери.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Підтримати своїх. Україна введе спецмито на російський шоколад

20 травня 2017, 19:35

Останні новини за сьогодні: