Новини / Події / Кабмін підтвердив зацікавленість в мосту через Керченську протоку
28 жовтня 2013, 17:28
Розмір шрифта: А А А

Кабмін підтвердив зацікавленість в мосту через Керченську протоку

Кабмін підтвердив зацікавленість в мосту через Керченську протоку, Микола Азаров, проект будівництва, міст, Керченська протока
Кабмін підтвердив зацікавленість в мосту через Керченську протоку

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров вважає за доцільне розвиток проекту будівництва моста через Керченську протоку.
За даними інформаційного управління Ради міністрів Криму, про це прем’єр повідомив сьогодні в Лівадії в рамках відкриття IV Міжнародного Чорноморського економічного форуму.
«Під час нашої зустрічі прем‘єр-міністр Росії Дмитро Медведєв сам підняв питання про те, що необхідно повернутися до будівництва мосту між Кримом і російською частиною північного Кавказу. Це надзвичайно важлива транспортна комунікація, яка буде мати дуже велике значення для розвитку країн Чорноморського регіону, відкриє нам транспортні потоки в бік Азії. І Росія, і ми зацікавлені в тому, щоб реалізувати цей складний і ємний проект», — зазначив М. Азаров.

Як повідомлялося, у серпні 2010 року Кабінет Міністрів України розпорядився створити міжвідомчу робочу групу з питань будівництва мостового переходу через Керченську протоку. На той момент вартість будівництва мосту оцінювалася 600-800 млн. доларів США, причому остаточна сума може виявитися вище.

ДОВІДКА: Проект будівництва транспортного переходу через Керченську протоку періодично піднімається владою протягом останніх 13 років.
Крім того, пропонувалися проекти будівництва під Керченською протокою підземного транспортного переходу. Проект будівництва транспортного переходу через Керченську протоку, розроблений російською проектно-будівельною фірмою «Спецфундаментстрой», передбачає будівництво мосту на палях довжиною 4,5 кілометра і заввишки 50 метрів, який з’єднає порт «Крим» і порт «Кавказ».
Проект також передбачає можливість прокладки комунікацій для транспортування нафти. Вважається, що міст може бути побудований протягом двох років.
З березня 2005 року була відновлена залізнична поромна переправа через Керченську протоку між портами «Крим» і «Кавказ».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Тарас Шевченко має понад 500 живих нащадків

13 березня 2017, 10:03

Мінфін заявляє про ризик невиконання бюджетних програм

13 лютого 2017, 15:09

Останні новини за сьогодні: