Новини / Події / Споживачі почали закривати платіжні карти через хакерів
23 травня 2017, 17:44
Розмір шрифта: А А А

Споживачі почали закривати платіжні карти через хакерів

Споживачі почали закривати платіжні карти через хакерів, дебетові картки, кібершахрайство, хакерство
Споживачі почали закривати платіжні карти через хакерів

У 2016 році 12% британців закрили свої кредитні або дебетові картки через кібершахрайства, згідно з результатами недавнього дослідження, проведеного comparethemarket.com, передає PaySpace.

Згідно з останніми даними, рівень кібершахрайства продовжує стрімко зростати. Кількість споживачів, які закрили свої платіжні карти зросла з 4,5 млн до 5,5 млн з вересня 2016 року, коли компанія проводила аналогічне дослідження. Так, результати дослідження підтверджують, що зберігати гроші в банках небезопасно.Средняя сума, вкрадена у банківських клієнтів внаслідок кібершахрайства, зросла з 475 фунтів стрелінгов до 600 фунтів стерлінгів у порівнянні з періодом, коли було проведено минуле дослідження. Однак незважаючи на недовіру по відношенню до банків, яке породжує хакерство, 91% клієнтів задоволені тим, як компанії справляються з кібератаками.

Кібершахрайство стало величезною проблемою для банків, особливо, коли мова йде про утримання клієнтів, так як майже кожен четвертий клієнт, що втратив гроші через хакерства, змінив або збирається змінити банк, в якому обслуговується.

Найчастіше хакери націлюються на онлайн-платежі. Про них згадали 46% респондентов.Прі цьому, банківські клієнти визнають і свою провину в тому, що стають жертвами кібератак. Кожен п'ятий респондент повідомив, що має один ПІН-код для всіх своїх карт, а кожен десятий — один онлайн-пароль для всіх рахунків.

Раніше повідомлялося про те, що Swift запускає інформаційну службу з кібербезпеки. Ініціатива стала необхідністю на тлі зростання кількості кібератак на банки, які є учасниками мережі Swift.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Обережно, кібератаки: чим небезпечний новорічний шопінг

24 листопада 2016, 19:20

СБУ попереджає власників платіжних карт про кібершахрайства

3 листопада 2016, 15:20

Останні новини за сьогодні: