Новини / Події / Росіян, китайців і українців запідозрили у відмиванні грошей через купівлю виноградників у Франції
28 серпня 2013, 08:12
Розмір шрифта: А А А

Росіян, китайців і українців запідозрили у відмиванні грошей через купівлю виноградників у Франції

Росіян, китайців і українців запідозрили у відмиванні грошей через купівлю виноградників у Франції, виноградники, відмивання грошей, вино, коньяк
Росіян, китайців і українців запідозрили у відмиванні грошей через купівлю виноградників у Франції

Купівлі російськими, українськими та китайськими інвесторами виноградників у Франції можуть бути пов’язані з відмиванням коштів. Про це говорить звіт Tracfin, французької організації, покликаної боротися з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.
Під підозру Tracfin потрапили угоди, в яких складно встановити кінцевих бенефіціарів компаній-покупців, бо вони зареєстровані в офшорних зонах. При цьому провести повноцінне розслідування Tracfin не може – організація не має на це повноважень.
Російські, українські та китайські інвестори скуповують виноградники у Франції на тлі різкого зростання споживання вина та коньяку в цих країнах, а також через кризу в Європі, яка дозволяє отримати виноградники за відносно низькими цінами. Китайці, як зазначає The Financial Times, протягом останніх кількох років скупили близько 40 шато в провінції Бордо, а росіяни – сім шато в провінції Коньяк. Усього в цих регіонах розташовується близько 12 тисяч шато.
Популярністю у зарубіжних інвесторів користуються і виноградники в інших регіонах. Так, газета «Ведомости» у 2011 році писала, що група компаній «Біла дача» колишнього міністра сільського господарства Віктора Семенова придбала виноградники в Провансі.
За підсумками 2012 року у Франції було вироблено близько 40 мільйонів гектолітрів вина. Для порівняння, в Італії аналогічний показник склав 39,3 мільйона, в Іспанії – 31,5 мільйона. Роком раніше у Франції було вироблено понад 50 мільйонів гектолітрів вина.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Росія стала найбільшим покупцем українського вина

10 травня 2017, 10:51

Гонтарева пообіцяла проблеми е-декларантам

26 січня 2017, 13:26

Франція в 2016 р. скоротить випуск вина на 10% через весняні холоди

28 серпня 2016, 08:20

Останні новини за сьогодні: