Новини / Події / В Україні заборонили канал national geographic
23 серпня 2012, 07:55
Розмір шрифта: А А А

В Україні заборонили канал national geographic

В Україні заборонили канал national geographic, National Geographic channel, телебачення, Україна, Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення, мовлення
В Україні заборонили канал national geographic

На засіданні 21 серпня 2012 Національний рада ухвалила рішення про визнання іноземного телеканалу National Geographic channel таким, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України, повідомляє Національна рада України з телебачення і радіомовлення.

Підставою для такого рішення стали результати моніторингу, проведеного регулятором 8 травня. Виявлено, що в ефірі телеканалу в 21:11 за київським часом транслювався рекламний ролик алкогольного напою.

Відповідно до Закону України «Про ратифікацію Європейської конвенції про транскордонне мовлення» Україна залишила за собою право обмежувати на своїй території ретрансляцію програм, що містять рекламу алкогольних напоїв.

Національна рада у своєму рішенні вказує ТОВ «ВІФ Медіа» — ексклюзивного представника телеканалу National Geographic channel в Україні, необхідність протягом трьох тижнів привести свою діяльність у відповідність до частини 2 ст. 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Якщо компанія ніяк не дослухається до рекомендацій, канал зникне з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: