Новини / Події / Супрун Порошенко пропонує заборонити всі ліки з Росії
31 березня 2017, 16:29
Розмір шрифта: А А А

Супрун Порошенко пропонує заборонити всі ліки з Росії

Супрун Порошенко пропонує заборонити всі ліки з Росії, Міністерство охорони здоров'я, заборона поставок, лікарські засоби, Росія, Уляна Супрун
Супрун Порошенко пропонує заборонити всі ліки з Росії

Міністерство охорони здоров‘я пропонує ввести санкції на ліки, вироблені в Росії. Про це в інтерв’ю LIGA.net повідомила іо міністра Уляна Супрун.

«Зараз ми подаємо зміни в указ президента, щоб ліки і медичні вироби, вироблені в Росії, потрапили під санкції. Щоб ті ліки, які все ще можна закуповувати, — заборонити. Це політичне рішення міністерства. Чекаємо рішення від президента і уряду», — підкреслила вона.

На питання, який відсоток закупівель зараз припадає на Росію, Супрун відповіла: «Державних закупівель — 0%. Всі наші держзакупівлі проходять через міжнародні організації. По-перше, вони вимагають відповідності кваліфікації ВООЗ, а більшість російських ліків не кваліфіковані. По-друге, російські виробники самі не виходять на відкриті тендери. Скільки їх ліків все ще зареєстровано в Україні? Багато. Але я не дозволяю перереєстрацію або нову реєстрацію ліків, вироблених або навіть запакованих і перевезених з Росії».

16 вересня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав указ про рішення РНБО «ПРО застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

У санкційний список були внесені 105 юридичних і 388 фізичних осіб з Росії та України (переважно на окупованих територіях в Донбасі та Криму). Україна внесла в список авіаційні компанії РФ, суднобудівні, банківські установи, військово-промислові центри і телеканали. У списках фізичних осіб — сотні росіян і їхніх посібників, причетних до анексії і окупації Криму і Донбасу, до війни проти українців. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Коли чекати візовий режим з РФ і як він буде працювати

29 травня 2017, 13:53

Українці живуть на 11 років менше, ніж європейці – Світовий банк

29 травня 2017, 09:56

Порошенко назвав умови для відновлення нормальних відносин з Росією

27 травня 2017, 18:45

Останні новини за сьогодні: