Новини / Події / У Польщі зрівняють заробітні плати іноземців та поляків
5 червня 2016, 18:25
Розмір шрифта: А А А

У Польщі зрівняють заробітні плати іноземців та поляків

У Польщі зрівняють заробітні плати іноземців та поляків, польща, заробітня плата, наймані робітники, Станіслав Швед
У Польщі зрівняють заробітні плати іноземців та поляків

З 2017 року у Польщі планують зрівняти заробітні плати найманих робітників з-за кордону і поляків. Про це розповів заступник міністра з питань сім‘ї, праці і соціальної політики Польщі Станіслав Швед.

«Триває робота над застосуванням так званої сезонної директиви, щодо працевлаштування іноземців, яка повинна бути задіяна з 1 січня 2017 року», — розповів Швед.

У минулому році було видано 800 000 заявок на роботу у Польщі. Працювало півмільйона людей. До середини травня цього року надійшло 500 тис заявок на працевлаштування іноземців, тому до кінця року замовлень передбачається вже більше мільйона.

Сезонна директива охоплює справи прибуття і перебування громадян третіх країн з метою працевлаштування на сезонну роботу.

Заступник міністра сім’ї, праці і соціальної політики Польщі зазначив, що сезонною роботою в основному зацікавлені українці.

Польські чиновники прагнуть і надалі зберегти можливість іноземцям працювати в сільському господарстві, в послугах і будівництві, але щоб цей механізм був щільним, і умови праці прибулих були на тому ж рівні, що і в місцевих працівників.

«Ми знаємо, що при сьогоднішній системі заявок, особливо з української сторони, бувають різні зловживання, покупка таких заявок. І з польського боку ми до кінця не знаємо ті особи дійсно прибули на роботу з України і фактично працюють, або таке оформлення іноді використовується для отримання візи», — підкреслив віце-міністр.

У 2015 році в Польщі працювали в середньому близько мільйона громадян України, і кожен з них в середньому заробляв на місяць дві тисячі злотих або 460 євро.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Все більше українців починають платити податки в Польщі

30 травня 2017, 15:45

Україна йде на новий рекорд з експорту яблук

18 квітня 2017, 20:09

Останні новини за сьогодні: