Новини / Події / «Укрпошта» з 1 січня підвищує зарплату працівникам робітничих спеціальностей
26 грудня 2016, 19:44
Розмір шрифта: А А А

«Укрпошта» з 1 січня підвищує зарплату працівникам робітничих спеціальностей

"Укрпошта" з 1 січня підвищує зарплату працівникам робітничих спеціальностей, Укрпошта, працівники робочих спеціальностей, підвищення зарплати
«Укрпошта» з 1 січня підвищує зарплату працівникам робітничих спеціальностей

Доходи зростуть у середньому на 20% у працівників робочих спеціальностей, зокрема, у сортувальників, водіїв, листонош, відповідно відпрацьованому часу.

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” внесло зміни в Колективний договір, згідно з яким з 1 січня 2017 року доходи працівників виробничих спеціальностей підприємства зростуть в середньому на 20% і становитимуть не менше мінімальної заробітної плати, 3200 гривень, повідомила прес-служба “Укрпошти”.

“У рамках реформування УДППЗ “Укрпошта”… а також з метою приведення тексту Колективного договору у відповідність з прийнятим законодавством про підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень, керівництвом “Укрпошти” були розроблені… зміни в Колективний договір Прийняті зміни будуть діяти протягом року у зв’язку з проходженням процедури корпоратизації підприємства”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до змін Колективного договору “Укрпошти”, доходи зростуть у середньому на 20% у працівників виробничих спеціальностей, зокрема, у сортувальників, водіїв, листонош, відповідно відпрацьованому часу. Також, за даними прес-служби, з 1 січня зміниться система преміювання в компанії.

Так, якщо раніше рівень премії для кожного співробітника залежав виключно від рівня виконання плану доходів всієї компанії, то тепер нова система преміювання буде базуватися на чітких показників ефективності, і для кожного напрямку діяльності “Укрпошти” вони будуть визначатися окремо.

Як повідомлялося, Верховна Рада України 6 грудня прийняла за основу і в цілому розроблений Кабінетом міністрів закон, що дозволяє підвищити з 1 січня 2017 року мінімальну заробітну плату вдвічі – до 3,2 тисячі гривень. Таке підвищення закладено у прийнятому Верховною Радою в ніч на 21 грудня в цілому проект державного бюджету на 2017 рік.

На початку липня 2015 року урядовий комітет з питань розвитку інфраструктури і екологічної політики підтримав рішення провести реорганізацію “Укрпошти”.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

5 грн — не межа? У КМДА підтвердили підвищення цін на проїзд і назвали економічно обґрунтовані тарифи

24 травня 2017, 19:00

В Києві знову планують підняти ціни на проїзд

24 травня 2017, 08:06

Найбільший український інтернет-провайдер з 1 червня підвищить тарифи на 12%

23 травня 2017, 20:07

Останні новини за сьогодні: