Новини / Події / У 2012 році чекаємо станції метро «Іподром» і «Одеська»
9 серпня 2011, 07:54
Розмір шрифта: А А А

У 2012 році чекаємо станції метро «Іподром» і «Одеська»

У 2012 році чекаємо станції метро "Іподром" і "Одеська", Київ, станція метро, Володимир Федоренко, виставковий центр, іподром, Одеська
У 2012 році чекаємо станції метро «Іподром» і «Одеська»

До кінця цього року в Києві відкриють станцію метро Виставковий центр, а в 2012 році будуть введені в експлуатацію дві нові станції, заявив начальник КП Київський метрополітен Володимир Федоренко.

«Цього року маємо завдання відкрити станцію Виставковий центр, а в 2012 році будуть введені в експлуатацію дві нові станції Куренівсько-Червоноармійської лінії метро в бік масиву Теремки. Їх робочі назви — Іподром і Одеська», — заявив він.

За словами Федоренка, відстань між станціями становитиме відповідно 850 м і 1,5 км.

Він також додав, що в 2012 році планують почати будівництво лінії метро на найбільший житловий масив Києва — Троєщина. За словами начальника метрополітену, сьогодні розглядають два варіанти проходження лінії метро:або по вулиці Бальзака, або по Маяковського.

Крім того, за словами начальника метрополітену, враховуючи постійний приріст населення столиці, сьогодні існує необхідність збільшити рухомий склад і зменшувати інтервали руху між поїздами.

«Ми врахували це. На нових лініях у нас запроектовані станції, розраховані на шість вагонів. Це значно збільшить пропускну спроможність метрополітену. На жаль, на діючих станціях не можна збільшувати довжину рухомого складу, оскільки для цього доведеться закривати на тривалий час станцію, щоб розширювати і добудовувати її на 20 метрів в довжину, а це не доцільно», — пояснив Федоренко.

Раніше повідомлялося, що керівництво Київського метрополітену планує змінити систему навігації для пасажирів метро. Зокрема, за лініями офіційно закріплять колір, а станції пронумерує.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

Останні новини за сьогодні: