Новини / Події / Українські банки зобов'язали жорсткіше перевіряти операції клієнтів
29 травня 2017, 14:17
Розмір шрифта: А А А

Українські банки зобов'язали жорсткіше перевіряти операції клієнтів

Українські банки зобов'язали жорсткіше перевіряти операції клієнтів, українські банки, операції клієнтів, фінансовий моніторинг, нацбанк
Українські банки зобов'язали жорсткіше перевіряти операції клієнтів

З 12 червня українські банки жорсткіше перевіряти операції своїх клієнтів. Нацбанк затвердив постанову №43, на якому обов‘язковому фінансовому моніторингу у нашій країні будуть підлягати не тільки операції фізосіб понад 150 тис. грн., як раніше, але ще і перерахування нерезидентів на суму до $50 тис.

Одночасно фінансистів зобов’язали моніторити операції з повернення інвестицій від продажу корпоративних прав або цінних паперів.Ймовірно, щоб підстьобнути банкірів до пильного вивчення операцій їх клієнтів, у Нацбанку чіткіше виписали відповідальність за неякісний фінансовий моніторинг — точніше за приховування інформації про клієнтських рахунках. За це з літа почнуть нараховувати штраф у розмірі 0,01% статутного капіталу банку.

При цьому чиновники пригасили фінансистам роботи з аналізу інших фіноперацій. За тим, що пов'язані з перерахуванням за кордон коштів на основі індивідуальних ліцензій НБУ та від продажу лістингових цінних операцій на українських фондових біржах. І ті, і інші мають перевіряються на етапі видачі ліцензії та проведення лістингу.Нові вимоги щодо фінансового моніторингу наберуть чинності одночасно з лібералізацією деяких правил на валютному ринку. У цьому їхня мета — не допустити виведення з України інвалюти за тіньовими схемами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: