Новини / Досвід / Арміне Асатрян доктор-ортодонт
19 листопада 2012, 20:35
Розмір шрифта: А А А

Арміне Асатрян доктор-ортодонт

Арміне Асатрян доктор-ортодонт, Арміне Асатрян, доктор-ортодонт, стоматолог, стоматологічний бізнес
Арміне Асатрян доктор-ортодонт

Арміне Асатрян доктор-ортодонт відповіла на питання бізнес-видання ВКурсе.ua

Її позицію і ставлення до роботи можна виразити так: коли робота приносить задоволення - успіх неминучий.

1. У чому особливість послуг, що надаються у вашій клініці порівнянно з іншими?
Моїм особистим козирем я вважаю вузьку спеціалізацію — ортодонтія. У спектр моїх послуг входять всі сучасні методики виправлення неправильного прикусу. 10-річний досвід роботи в цій галузі дозволяє мені швидко і об‘єктивно оцінити необхідність і обсяг призначеного лікування. А при необхідності, в процесі лікування працюю спільно з фахівцями інших галузей. Я чітко переконана в тому, що «універсальний» стоматолог, який «полікує зуби, ясна, запротезує, відреставрує, видалить і вирівняє» не може надати належний рівень послуг у всіх сферах. Динамічний розвиток сучасних напрямів стоматології та постійно оновлюється асортимент надаваних матеріалів, не дозволяє «універсальному» стоматологу бути грамотним фахівцем відразу у всіх галузях одночасно.

2. Які послуги у вашій стоматології користуються великим успіхом і чому?
Найбільш популярним ортодонтичним апаратом, як і раніше, є брекет-система. Однак сучасна ортодонтія надає чималу кількість нових можливостей в даному напрямку. Кожен може знайти для себе підходящий варіант, як за бюджетними характеристиками, так і по ряду інших факторів. А рівень освіченості людей сьогодні розвіює найпоширеніші помилки щодо ортодонтичного лікування. Говорячи про стереотипи, перше, про що варто сказати: «Виправляти прикус ніколи не пізно і не боляче». Ніяких обмежень за віковою ознакою не існує. Міф про те, що виправити прикус зубів можна тільки в дитинстві, залишається міфом. Взагалі, існує досить широкий ряд усталених помилок, пов’язаних з виправленням прикусу і, зокрема, з брекетами. Як правило, більшість таких «вигадок» не відповідають дійсності, і спростовувати кожну дурість не має сенсу. Досить буде сказати чого дозволяє домогтися медицина XXI століття.
 

Арміне Асатрян доктор-ортодонт

 
3. Що ви робите для того, щоб підвищувати впізнаваність вашої стоматології?

 Головне пам‘ятати, що люди купують в першу чергу вас, а в другу — ті послуги, які Ви їм пропонуєте. Тому я старанно займаюся своїм професійним удосконаленням. Сучасний світ диктує свої умови, і сьогодні, щоб бути успішним у своїй справі, необхідно вдаватися до всіх можливих засобів реклами. Тому, елементарний сайт-візитка просто необхідний для будь-якого виду діяльності.
 «фахівець найбільш успішний в тій роботі, яка приносить йому задоволення». Саме любов до своєї роботи і приносить мені успіх. А впізнаваність підтримую кращою, з моєї точки зору, рекламою — «сарафанне радіо». Що може бути надійніше рекомендацій задоволених пацієнтів!? Всі пацієнти, які пройшли через мої руки, залишилися задоволені отриманим результатом. Тому з упевненістю можу стверджувати, що на сторінках моєї репутації присутні тільки позитивні відгуки. І вважаю найважливішим своїм завданням підтримувати її на тому ж рівні.

4. Що важливо враховувати при виборі приміщення під оренду стоматології? Яке рішення приймали ви?
Коли я починала свою лікарську практику, переді мною стало питання — відкривати приватний кабінет або працювати на орендованій території. Оскільки відкриття і ведення кабінету вексплуатацію супроводжується величезною кількістю нескінченної паперової тяганини, я швидко відмовилася від цієї думки. Мною керувало бажання максимум часу приділяти саме лікарській практиці, не відволікаючись на незліченні документи, баланси і т.д.

При виборі орендованого приміщення я завжди орієнтувалась на:

 • місце розташування з хорошою транспортною розв’язкою
 • район, наближений до центральної частини міста
 • чистота і комфорт
 • привітний персонал
 • порядність орендодавця

За багаторічну практику доводилося міняти не один кабінет, але я переконалася у відомій істині: «не місце красить лікаря, а лікар місце». Тому, де б я не вела прийом, мої пацієнти, незважаючи на те, що вони є жителями не тільки столиці, а й інших регіонів України, слідують за мною звідусіль, що дає їм можливість продовжувати отримувати кваліфіковані медичні послуги.

5. Що на початковому етапі вимагає великих інвестицій — обладнання або інвестиції?
Ні найкраще обладнання, ні вишукана обстановка не зможе забезпечити якість наданої послуги, тому наймасштабніша інвестиція будь-якої грамотної клініки вкладається в її персонал.

6. Щоб «познайомити» аудиторію з клінікою, який вид реклами використовуєте?
Оскільки інформаційні технології, нині проникли в усі сфери життя, тільки ледача людина не стане використовувати їх для розвитку своєї справи. Незважаючи на те, що реклама медичних послуг в web-ресурсах та інших засобах масової інформації може бути цікавою, ніяка розкрученість і престижність клініки не гарантує високої кваліфікацій ортодонта у зв'язку зі специфікою його діяльності. Тому, найкращою рекламою для такої спеціальності, повторюся, я вважаю «сарафанне радіо».

7. Як ви підтримуєте лояльність клієнта? Від яких способів відмовилися?
Обслуговування, чуйність до потреб і запитів клієнтів, завойовує лояльність.
Неважливо, як далеко вперед зроблять крок технології, — люди завжди будуть цінувати ввічливе, дбайливе обслуговування. Мої пацієнти можуть подзвонити в будь-який час і отримати консультацію, я завжди йду їм на зустріч. Адже наші стосунки побудовані на взаємній повазі.

З точки зору відносин, якісний сервіс в моєму розумінні — це:

 • Привітність
 • Турбота
 • Ввічливість
 • Чесність
 • Готовність допомогти
 • Оперативність
 • Доступність

І ще один дуже важливий момент — людям подобається, коли їм посміхаються.

Більше питань і відповідей по телефону: 353-23-11

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Сир допоможе запобігти карієсу

  2 серпня 2013, 13:33

  Смузі наносять більшої шкоди зубній емалі, ніж соки

  19 квітня 2013, 22:38

  Використання зубної нитки небезпечно

  14 березня 2013, 17:34

  Останні новини за сьогодні: