Новини / Досвід / Комп'ютерна гра допоможе схуднути
20 лютого 2016, 17:38
Розмір шрифта: А А А

Комп'ютерна гра допоможе схуднути

Комп'ютерна гра допоможе схуднути, комп'ютерна гра, нездорової їжа, надмірна вага
Комп'ютерна гра допоможе схуднути

Нова комп‘ютерна гра, можливо, допоможе деяким людям взяти під контроль потяг до нездорової їжі. Про це йдеться у невеликому дослідженні Ексетерського університету.

У процесі гри її учасники не повинні натискати на певні зображення їжі, такі як печиво і шоколад.«Учасники дослідження втратили трохи ваги і півроку після його завершення споживали значно менше калорій, ніж до нього», — говорять вчені.
Люди грали по 10 хвилин, чотири рази протягом тижня.

В експерименті, результати якого опубліковані в журналі Appetite, взяли участь 44 дорослих людини.
Більшість учасників мали надлишкову вагу, і розповіли, що до експеременту їли калорійні чіпси, печиво, торти і шоколад, як мінімум три рази в тиждень.
Тренування мозку:Гра, яку розробили психологи Ексетерського і Кардіффського університетів, використовує техніку «тренування мозку» для зміни поведінки — в цьому випадку, щоб виробити звичку чинити опір потяг до нездорової їжі.

Людям потрібно було натискати на кнопку, коли на екрані з’являлося зображення нездорової їжі.

Таке тренування дозволяє гравцям виробити тверду асоціацію між нездоровою їжею і «стримуванням», кажуть вчені.Результати учасників порівняли з результатами інших 44 випробовуваних, які пройшли аналогічне тренування, але без картинок з їжею.
Отримані дані свідчать, що перша група за тиждень експерименту втратила в середньому 0,7 кілограма і щодня споживала 220 калорій менше, ніж друга.
Харчові щоденники, який учасники экперемента вели наступні півроку, також показали, що звичка до стримування у них закріпилася.Доктор Наталія Лоуренс з Ексетерського університету підтверджує, що гра змогла змінити харчову поведінку групи, але додає, що дослідження поки що перебуває на початковому етапі.
«Потрібно провести більше досліджень і зняти довгострокові показники. Але наші знахідки наводять на думку, що когнітивне тренування — перспективний напрям: це безкоштовно, легко і 88 учасників повідомили, що залюбки б це робили».
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Чому потрібно їсти повільно?

  25 вересня 2015, 15:41

  Якщо болять кісточки

  18 вересня 2013, 16:48

  Чоловікам за 40 протипоказані дієти і спорт

  18 травня 2012, 14:00

  Останні новини за сьогодні: