Новини / Досвід / «Німецька Стоматологія» — абсолютна істина в стоматологічному бізнесі
8 листопада 2012, 12:34
Розмір шрифта: А А А

«Німецька Стоматологія» — абсолютна істина в стоматологічному бізнесі

"Німецька Стоматологія" - абсолютна істина в стоматологічному бізнесі, Німецька Стоматологія, Максим Москаленко, стоматологічний бізнес, стоматологічна клініка, стоматологія
«Німецька Стоматологія» — абсолютна істина в стоматологічному бізнесі

«Тут зустрічаються кращі друзі» — коротко і влучно характеризує підхід до бачення бізнесу в стоматологічній клініці «Німецька Стоматологія». Своїм досвідом з ВКурсе.ua люб‘язно поділився засновник клініки Максим Москаленко.
Завдяки бажанню організувати винятковий сервіс для клієнтів його досвід виявився дуже цікавим і корисним.
«Конкуренти можуть скопіювати та запропонувати будь-яку послугу, але вони не в змозі скопіювати наших людей, нашу філософію і світогляд.» — Кандидат медичних наук Максим Москаленко.

1. 
У чому особливість послуг, що надаються у вашій клініці порівнянно з іншими?
   Важливими перевагами «Німецькій Стоматології» завжди були і залишаються 5 *****:

  1. Максимально прогнозоване лікування
  2. Відкритість і прозорість
  3. Економія Вашого часу
  4. Кращі технології
  5. П’ятизірковий сервіс і комфорт

  Але для того, щоб бути завжди на крок попереду, мало просто вважати себе впевненим у собі, професіоналом з великої букви. Потрібно бути цікавим і нестандартним, але при цьому, пропонувати своїй аудиторії чіткі, зрозумілі і конкретні послуги. Ви повинні бути логічними і щирими, викликати довіру і повагу, а також втілювати в життя не тільки свої очікування!

2. Які послуги у вашій клініці користуються найбільшим успіхом і чому?
 
Мета багатьох — мати красиву і здорову усмішку. Всі знання, можливості та професіоналізм нашої команди націлені на досягнення не тільки функціональних результатів, але й високої естетики, загальної гармонії посмішки пацієнта. Тому, серед пацієнтів «Німецькій Стоматології» так популярні послуги пов‘язані з бездоганною естетикою, а таких в наших клініках десятки. Серед найбільш затребуваних: художня реставрація зубів, високоестетичне протезування, імплантація, ортодонтичне лікування за допомогою невидимих елайнерів, а також широкий спектр процедур антивікової терапії таких, як мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика обличчя та інші.

3. Яка кількість кліентів може одночасно обслуговуватись у вашій клініці?
  
Бренд «Німецька Стоматологія» представлений клініками в Києві та Харкові. Наші клініки розраховані на одночасний прийом 3-4 пацієнтів. Такий принцип роботи був створений спочатку, оскільки в основі нашої концепції — командний підхід в лікуванні, і в одне відвідування з пацієнтом можуть працювати кілька фахівців (лікарі, лікарі-ортодонти, фахівці в естетичній стоматології, хірурги — імплантології, ендодонтісти, лікарі-косметологи ).

Команда лікарні Немецька Стоматологія

    
4.
 Чи доводилося вам мати справу із плинністю кадрів? Як усувати проблему?
    Тільки якісний і уважний підбір співробітників допоможе створити колектив, якому не буде відомо, що таке плинність кадрів. Головним критерієм підбору персоналу в клініках «Німецька Стоматологія» завжди був багатоступінчастий відбір з випробувальним терміном до 6 місяців. Поряд з висококласним професіоналізмом для нас важливими є й особисті якості кандидата.

5. Скільки грошей необхідно для відкриття клініки вашого типу?
 
Від 300 тисяч всім відомих умовних одиниць.

6. Що важливо враховувати при виборі приміщення під оренду клініки? Як рішення приймали Ви?
    
Вибір приміщення під оренду клініки дуже нелегкий і довготривалий процес. Ви відкриваєте лікувальний заклад, тому все має бути продумано до дрібниць: зручне розташування клініки, під’їзд до неї і парковка, планування, внутрішній дизайн, професійне освітлення, добре продумана ергономіка не тільки в робочих кабінетах лікарів-стоматологів, але і комфортні умови в абсолютно всіх приміщеннях клініки, де знаходяться пацієнти, та багато іншого.

7. Що на початковому етапі вимагає більших інвестицій: обладнання або фахівці?
    
Як показує практика, для створення успішної клініки одного дорогого устаткування не достатньо. Головною інвестицією завжди залишається підбір висококласних фахівців. А, щоб створити сильну команду, готову перейнятися проблемами пацієнтів і надати їм якісну допомогу, потрібно неабияк потрудитися. Успіх прийде в тому випадку, якщо Вам вдасться зібрати «під одним дахом» професіоналів з практичним досвідом роботи виключно в приватній медицині, цілеспрямованих, працьовитих, творчих, різнобічно ерудованих і позитивно мислячих людей, які постійно розвиваються і вдосконалюють свої навики, а також мають додаткові знання в інших областях, цікаве хобі.

8. 
Щоб «познайомити» аудиторію з клінікою, який вид реклами ви використовуєте?  
    
Не можна не погодитися з тим, що саме рекомендації завжди були і залишаться важливою складовою приватного медичного бізнесу. Любов до продуктів або послуг перетворює користувачів в пристрасних агентів реклами з вуст в вуста. Але з розвитком цифрових каналів комунікації таких, як: Skype, Facebook, Twitter, YouTube, таких рекомендацій стає не достатньо. Від 60 до 70% пацієнтів перед тим, як відвідати саме вашу клініку звернуться спершу до «лікаря Google». Ваше завдання — змусити вибрану вами аудиторію постійно говорити про вас. Адже, як відомо, ніяка сплачена реклама ніколи не замінить авторитетну рекомендацію ваших постійних клієнтів, які самі охоче розкажуть про вас.

Місце для очікування або відпочинку кліентів лікарні Німецька Стоматологія

Хол лікарні Німецька Стоматологія9. Як ви підтримуєте лояльність клієнта?
    
Сьогодні основними трендами в роботі з клієнтами стають швидкість, зручність і комфорт. Клієнти готові платити за переваги, але тільки за ті, які дозволяють їм володіти чимось унікальним і цінним. «Німецька Стоматологія» поважає і цінує своїх постійних клієнтів, надаючи їм максимально вигідні умови співпраці: пріоритетне обслуговування, можливість безкоштовного проходження в клініці будь-яких діагностичних досліджень, оглядів та консультацій, допомога персонального адміністратора-консультанта та багато іншого. Тільки індивідуальне й уважне ставлення може забезпечувати клієнтам певний статус.

Більше питань і відповідей по телефону: 353-23-11

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Сир допоможе запобігти карієсу

2 серпня 2013, 13:33

Смузі наносять більшої шкоди зубній емалі, ніж соки

19 квітня 2013, 22:38

Використання зубної нитки небезпечно

14 березня 2013, 17:34

Останні новини за сьогодні: