Новини / Досвід / Стоматологічна клініка доктора Дахно
12 листопада 2012, 18:52
Розмір шрифта: А А А

Стоматологічна клініка доктора Дахно

Стоматологічна клініка доктора Дахно, клініка Дахно, Лариса Дахно, стоматологія, стоматологічні операції, стоматологічна клініка
Стоматологічна клініка доктора Дахно

Місія клініки — здорові зуби у встановленні і підтримці високої якості життя кожної людини.

Профілактика, лікування та протезування зубів, маючи найближчою метою покращення й оздоровлення порожнини рота, в стратегічному плані забезпечують високу якість життя наших пацієнтів.

1. У чому особливість послуг, що надаються у вашій клініці порівнянно з іншими?

Почну з того, що я не приймаю термін «стоматологічні послуги».

Стоматологічна клініка — це не салон краси або готель, а доктора — не обслуговуючий персонал! Навряд чи комусь спаде на думку запитати про послуги в онкологічній, кардіологічної і т.д. клініках.

Мова йде про профілактику, діагностику та лікування стоматологічних захворювань, які формуються, як правило, не один рік і прийняття рішення щодо лікування не може бути миттєвим і грунтуватися на замовленні «послуги» пацієнтом.

Тільки ретельне рентгенологічне, клінічне та лабораторні дослідження можуть дати повну картину про стан стоматологічного здоров‘я та пов’язаних патологій, а значить прийняти доктором оптимального рішення щодо майбутнього лікування. Так-так, ми часто потребуємо аналізах крові для прийняття правильного рішення щодо можливої тактики лікування. Наприклад, наявність високого цукру в крові є серйозним обмеженням для імплантації.

Саме ставлення до знань та досвіду академічної медицини в цілому відрізняє нашу клініку від багатьох інших і саме тому нам довіряють колеги лікування найскладніших пацієнтів.
А ще ми не проводимо відбілювання зубів! Я категоричний противник хімічного відбілювання емалі зубів і цим ми теж відрізняємося.

Для довідки: визначення терміну «послуга» Законом України «Про захист прав споживачів», р.1 «послуга — діяльність віконавця з надання (передачі) спожівачеві Певного визначеного договором матеріального чи нематеріального блага, Що здійснюється за індівідуальнім замовленням Споживача для задоволення Його особистих потреб».

Уявіть на хвилинку ситуацію, коли приходить здорова людина і замовляє собі послугу з нашого прайсу
• Клаптева операція з реконструкцією альвеолярної кістки блоком

2. Які послуги вашої стоматологічної клініки користуються найбільшим успіхом і чому?
Наша клініка має яскраво виражений хірургічний профіль. Ми з упевненістю сьогодні стверджуємо, що імплантація — абсолютно прогнозоване лікування з довічним терміном служби.

Ми маємо власну рентгенологніческую лабораторію оснащену 3D томографом для дуже точної і докладної діагностики стану не тільки кожного зуба, але і щелепної кістки, суглобів, пазух та інших анатомічних областей. Я отримала другу медичну освіту як лікар рентгенолог, щоб дати своїм пацієнтам кращу діагностику.

Вже більше 10 років ми плануємо лікування, імплантацію, протезування і проводимо спільне обговорення з пацієнтом тільки на підставі даних комп‘ютерної томографії. Ми не просто маємо технології, ми маємо величезний позитивний досвід роботи з цими технологіями.
Наша операційна обладнана всім необхідним для проведення будь-якого лікування (в тому числі діток) під загальним наркозом.

3. На яку кількість пацієнтів одночасно розрахована клініка?
У складі клініки працює 4 лікувальних кабінету та операційний блок.

Кожен кабінет узкопрофілірований і укомплектований дуже спеціальним обладнанням для проведення певних видів лікування. Це архі важливо!
Ендодонтичний кабінет — оснащений мікроскопом, рентген апаратом, апекслокатором, термообтуратором і т.д. У ньому працює доктор, який лікує кореневі канали і всі ускладнення, пов’язані з неякісним раннє проведеним лікуванням. У цьому кабінеті не проводяться ніякі інші лікувальні заходи і не працюють інші доктори, тому якщо доктор в Європі на конгресі кабінет відпочиває.

Організація роботи операційного блоку, ортопедичного, профілактичного і кабінету дитячого прийому влаштовані за таким же принципом.
За день стоматологічна клініка приймає 20 діточок, а дорослих — 5 пацієнтів на лікаря. Кожен пацієнт вимагає індивідуального підходу і лікування, з цього ми не шкодуємо час, і приділяємо максимум уваги кожному хто прийшов до нас.

4. Що Ви робите для того, щоб підвищити пізнаваність Вашої клініки?
Ми просто кожен день чесно віддаємо всі свої знання і досвід в ім‘я щасливої ??посмішки.

5. Чи доводилося вам мати справу із плинністю кадрів? Як усувати проблему?
З 1999 року в клініці працює одна команда лікарів і це найважливіше моє, як керівника, досягнення і гордість. Ми всі ці роки продовжуємо вчитися і переймати досвід професорів кращих Університетів Європи, ми говоримо на «одній мові», ми однаково бачимо клінічну ситуацію і ми навчилися чути одне одного при обговоренні найбільш складних випадків.

Якщо доктору дати розвивати і реалізовувати своє професійне его (в хорошому сенсі цього слова), ніколи доктор не піде в іншу клініку і я із задоволенням вкладаю багато грошей у навчання своїх докторів. Це секрет.
Тільки одного разу, в 2003 році, доктор вирішив відкрити власну клініку, яка працює донині, і це теж певного роду моя гордість.

Кабінет ендодонтії - стоматологічна клініка Лариси Дахно

6. Скільки коштів необхідно для відкриття стоматологічної клініки вашого рівня, і що на початковому етапі вимагає великих інвестицій: обладнання або фахівці?
Кілька років тому була ціла хвиля відкриття нових клінік з дуже дорогим ремонтом і устаткуванням. 90% з них сьогодні закриті або перепрофільовані. Інвестиційні фонди вкладали гроші в технології, маркетинг і рекламу, забуваючи, що «медицина — наука не точна», дуже персоніфікована (персонально лікар у відповіді за свої рішення і дії), дуже погано протоколювати, талановитих лікарів мало, молодь потрібно багато, довго і дорого вчити. Більш того, я вважаю, щоб бути доктором — необхідно покликання. Доктор ніколи не йде додому, він думками кожну хвилину зі своїми пацієнтами, обмірковує і аналізує, переживає і співчуває, планує та прогнозує, читає і обговорює з колегами.

Тому тільки об’єднання технологій і людей дасть найкращий результат.
Саме тому я не будую мережу клінік або філії в інших містах, хоча постійно є пропозиції. Я персонально несу відповідальність за кожного пацієнта в своїй клініці, тому я знаю про поточну клінічну ситуацію.

7. Що важливо враховувати при виборі приміщення під оренду стоматологічної клініки? Як рішення приймали Ви?
Я приймала рішення в далекому 1997 році і точно знала, що приміщення має бути у власності, тому оренда ставить під сумніви, так необхідні, капітальні вкладення в комунікації, радіаційний захист приміщень, перепланування відповідно санітарним нормам і правилам, виконання яких необхідні для отримання ліцензії.

А взагалі, зараз вже доступна маса літератури щодо критеріїв вибору приміщення під клініку. Найбільш значимі, на мій погляд — це близькість до великих транспортних розв‘язок (краще метро), можливість організації парковки, вихід фасаду клініки на вулицю, де є трафік.

8. Щоб познайомити "аудиторію з клінікою, який вид реклами ви використовуєте?
Я не люблю рекламу і всі рекламні прийоми в медицині. Це підриває віру в лікаря. Я із задоволенням даю інтерв’ю та проводжу лікнеп про тих методиках і технологіях, в які я вірю і знаю, що це працює найкращим чином.

А ще клініка є навчальним центром Академії щелепно-лицевої рентгенології SIMPlant і міжнародним центром клінічних досліджень Biomet3i, ми проводимо Післядипломне навчання докторів України, Росії, Грузії та це найкраща реклама. Доктора, побувавши у нас в клініці, направляють до нас складних своїх пацієнтів зі словами «в клініці Дахно Вам точно допоможуть».

9. Як ви підтримуєте лояльність клієнта? Від яких способів відмовилися?
Ідеальна стоматологічна клініка, це та, яка зробила роботу, тобто вилікувала зуби, один раз і на все життя.
Ми завжди на зв'язку зі своїми пацієнтами. Це дуже важливо.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Сир допоможе запобігти карієсу

  2 серпня 2013, 13:33

  Смузі наносять більшої шкоди зубній емалі, ніж соки

  19 квітня 2013, 22:38

  Використання зубної нитки небезпечно

  14 березня 2013, 17:34

  Останні новини за сьогодні: