Новини / Здоров'я / Ідеальна фігура: 6 золотих правил
2 березня 2013, 12:22
Розмір шрифта: А А А

Ідеальна фігура: 6 золотих правил

Ідеальна фігура: 6 золотих правил, здорове харчування, здоровий спосіб життя, схуднення
Ідеальна фігура: 6 золотих правил

Секрет ідеальної фігури полягає в дотриманні лише шести простих правил. Спробуй їх дотримуватися — і результат не змусить себе довго чекати!

1. Більше пий. Часто наша спрага маскується під голод і тобі постійно здається, що ти хочеш їсти. Насправді ж, брак рідини в організмі може призводити не лише до голоду, але і до головного болю, поганого самопочуття.

2. Правило «однієї ложки». Не з‘їдай всю порцію, залиш на тарілці одну ложку їжі. Це як мінімум мінус 100-150 ккал!

3. Солодощі замінить м’ясо. Якщо ти відчуваєш «ломку» при одній тільки думці про шоколадку або булочку, заміни ці шкідливі для фігури продукти куркою, рибою або нежирним сиром. Нашому мозку потрібна їжа для роботи, от і нагодуй його більш корисними продуктами.

4. Втомилася сидіти за компом? Просто прогуляйся! Якщо виходити з комп'ютера на 5-10 хвилин щогодини, то ти з легкістю скинеш 240-250 ккал, а також розвантажити хребет і поліпшиш фігуру!

5. По сходах — тільки пішки! Ходіння пішки по сходах прирівнюється до заняттям легкою степ-аеробікою! Кожного разу, коли ти піднімаєшся по сходинках, спалюєш близько 40 ккал, а на ліфті тільки 3!

6. Ніякого алкоголю! У літрі чистого спирту (96%) 7000 ккал. Відповідно, кожен градус в напої — це 1% 1% — це 7 ккал. Нешкідливі сто грам сухого вина містять 8-10 градусів — 56-70 ккал. А в келиху цього вина, зазвичай грам 250 — 140-170 ккал. Роби висновки!

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Що відбувається з вашим тілом, коли в ньому занадто багато солі

14 січня 2016, 18:09

Вчені підрахували, що лише 5% населення Землі є здоровими

11 червня 2015, 16:53

Останні новини за сьогодні: