Новини / Здоров'я / Американці тестують 750 препаратів проти раку
30 квітня 2008, 08:12
Розмір шрифта: А А А

Американці тестують 750 препаратів проти раку

Американці тестують 750 препаратів проти раку, препарати, тест, онкологічні захворювання, рак легенів, рак грудей, рак простати, ракові клітки, ВОЗ
Американці тестують 750 препаратів проти раку

У США зараз випробовуються 750 нових препаратів, призначених для лікування онкологічних захворювань, повідомили в асоціації розробників і виробників фармацевтичної продукції Америки.

Як стало відомо, 113 нових лікарських препаратів призначені для лікування раки легенів, 90 – для лікування раки грудей, 88 – від раки простати, а остальниє для інших форм раки.

За словами фахівців, деякі з тестованих препаратів використовують абсолютно нові механізми дії на організм. Наприклад, один з них здатний знищувати специфічні ракові клітки організму, а після цього активізує імунну систему людини, яка самостійно нейтралізує вогнища раки, що залишилися.

Згідно оцінкам Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ), рак є провідною причиною смерті у всьому світі, і від цього захворювання з 2005 по 2015 роки помре 84 мільйони чоловік.

Експерти також повідомляють, що близько 40% ракових захворювань можна запобігти завдяки тому, що утримується від споживання тютюну, регулярній фізичній активності і здоровому живленню.

У Україні на рак хворіє кожен 50 житель. І щорічно виявляється ще більше 150 тис. нових випадків захворювань. Щороку від цієї хвороби вмирає майже 90 тис. українців.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Біохіміки запропонували діагностувати рак за допомогою паперової смужки

2 липня 2016, 17:41

МОЗ планує розширити перелік препаратів, які будуть закуповуватися за бюджетний рахунок

26 січня 2016, 17:03

Останні новини за сьогодні: