Новини / Здоров'я / У Британії з'явилися антимікробні піжами
1 грудня 2007, 08:08
Розмір шрифта: А А А

У Британії з'явилися антимікробні піжами

У Британії з'явилися антимікробні піжами, піжами, срібло, антимікробні властивості, Британія
У Британії з'явилися антимікробні піжами

На полицях британських магазинів мережі M&S з‘явилися піжами з вираженими антимікробними властивостями, які, за словами творців, здатні захистити від різних інфекцій.

Таких властивостей піжами набули завдяки тому, що в їх склад входить 2% срібла. Адже відомо, що воно володіє вираженими антимікробними властивостями, і може використовуватися для боротьби з лікарський-стійкими бактеріями, зокрема з метициллин-резистентним стафілококом (MRSA).

Зокрема, використання срібних піжам може знижувати ризик інфікування ран, вважає мікробіолог з Лондонського імперського коледжу Марк Енрайт.

Проте, деякі британські фахівці висловили сумнів в ефективності антимікробних піжам. На їх думку, проблема лікарський-стійких мікробів пов’язана з поганим санітарно-гігієнічним станом лікарень і може бути вирішена тільки в результаті зусиль, зроблених в цьому напрямі.

Фахівці підкреслюють, що MRSA може мешкати на шкірі здорових людей, не заподіюючи шкоди. Проте у людей з ослабленим імунітетом ця бактерія здатна викликати інфікування ран, опіків, місць введення катетера, шкіри і інших органів, що може привести до летального результату.

Пробна партія чоловічих і жіночих піжам за ціною 45 фунтів стерлінгів за штуку вже поступила в сто магазинів мережі M&S.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українцям хочуть запропонувати доносити про картельні змови

16 квітня 2017, 14:16

Антимонопольний комітет взявся за «Нову пошту»

29 березня 2017, 17:04

Київстар знизить вартість дзвінків на «домашні» телефони

15 березня 2017, 19:02

Останні новини за сьогодні: