Новини / Здоров'я / Вчені радять робити вакцинацію дітям
23 серпня 2008, 08:10
Розмір шрифта: А А А

Вчені радять робити вакцинацію дітям

Вчені радять робити вакцинацію дітям, дослідження вчених, Вірусні інфекції, щеплення, вакцинація, діти
Вчені радять робити вакцинацію дітям

Щеплення від вірусних інфекцій, таких як кір, дифтерія або краснуха, дітям потрібно робити обов‘язково, вважає академік РАМН, директор НДІ вакцин і сироваток імені Мечникова Віталій Звєрєв.

«Батьки мають право відмовитися, але вони повинні дуже точно й чітко уявляти собі наслідки», — відзначив Звєрєв.

Він вважає, що з вірусними інфекціями неможливо боротися без надійної вакцини. «Гляньте, скільки людей сьогодні помирає й буде помирати від ВІЛ. І це буде тривати, поки не з’явиться вакцина», — сказав вчений.

«Щороку в Африці біля мільйона дітей помирають від кору, а ми вже забули, що у нас в країні (РФ) діти теж від нього вмирали й одержували страшні ускладнення у вигляді енцефаліту», — додав він.

Вчений нагадав, що епідемічний паротит може призвести до цукрового діабету, а краснуха — до порушень розвитку плода при вагітності. «Вважати, що можна не прищеплюватися — це неправильний підхід. Ви згадайте, що в середині 1990-х років через те, що перестали прищеплювати, у нас померло біля двох тисяч осіб від дифтерії, якої раніше не було»,- сказав Звєрєв.

Він відзначив, що вакцинопрофілактика ефективна лише тоді, коли є так званий популяційний імунітет — щеплено 95-98% населення. «Треба прищеплювати, боротися по-іншому не можна, і тут таблетки не допоможуть. Якщо ви хочете свою дитину захистити, зробіть щеплення», — резюмував вчений.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Неоголошена епідемія йде повним ходом». Імунолог розповів про ситуацію з кором в Україні

20 лютого 2019, 08:07

Останні новини за сьогодні: