Новини / Здоров'я / Італійці створили «еліксир життя»
12 жовтня 2010, 15:02
Розмір шрифта: А А А

Італійці створили «еліксир життя»

Італійці створили "еліксир життя", вчені, еліксир, молодість, життя, амінокислоти
Італійці створили «еліксир життя»

Італійські вчені створили так званий «еліксир життя» — коктейль з цінних амінокислот, який збільшує тривалість життя лабораторних мишей на 12 відсотків. Для людини це означає десять додаткових років життя, пише газета Metro. Особливо це відкриття може допомогти літнім і хворим людям, пише РБК-Україна.

Дане дослідження провели співробітники Міланського університету. Вони з‘єднали разом три амінокислоти — лейцин, ізолейцин і валін, і почали додавати цю суміш у питну воду лабораторним мишам. У результаті середня тривалість життя тварин склала 869 днів — у порівнянні з 774 днями у гризунів з контрольної групи.

Вчені також виявили, що у мишей не тільки збільшилася тривалість життя, в їх організмі відбулися й інші зміни. Зокрема, зросла кількість енергії, одержуваної клітинами, зменшився збиток, який наносять організму небезпечні молекули, звані вільними радикалами. Що брали «еліксир життя»миші також стали більш енергійними, у них поліпшилася м’язова координація, заявляє керівник дослідження, доктор Ензо Нісолі.

«Ми отримали перше свідчення того, що коктейль з амінокислот може збільшувати тривалість життя у мишей», — сказав учений. Проте дослідники вважають, що «еліксир життя»може бути корисний також і для людей — особливо, для людей похилого віку або ж страждають від проблем з серцем, хронічних легеневих хвороб та інших недуг, у яких спостерігається падіння рівня життєвої енергії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Молодятам на замітку: шлюбні новації в Україні

18 березня 2017, 18:17

У МОН хочуть збільшити підтримку молодих учених

15 березня 2017, 19:21

Створювати паливо з води навчилися вчені з США

14 березня 2017, 19:33

Останні новини за сьогодні: