Новини / Здоров'я / Індія — одна із найбільших виробників фальсифікованих ліків
18 лютого 2008, 08:19
Розмір шрифта: А А А

Індія — одна із найбільших виробників фальсифікованих ліків

Індія - одна із найбільших виробників фальсифікованих ліків, ліки, фальсифікат, індія, виробництво ліків
Індія — одна із найбільших виробників фальсифікованих ліків

Індія добилася лідерства в першості, яка зовсім не обіцяє їй лаврів. Згідно з опублікованими даними спеціального дослідження, вона увійшла до трійки найбільших виробників і постачальників на світовий ринок фальсифікованих ліків, повідомляє MIGnews.

Потужний потік підробок, виготовлених індійськими підпільними фірмами, останніми роками заполонив США, країни Європейського союзу, Японію. Масштаби «інтервенції» такі, що найбільші міжнародні виробники вже змушені залучати експертів Інтерполу для припинення нелегального бізнесу.

З їхньою допомогою вже встановлено декілька ключових «відправних пунктів», звідки розтікаються світом фальшивки. Серед них — аеропорт Мумбаї (колишнього Бомбея), найбільшого ділового центру Індії, її фінансово- промислового серця. Причому, йдеться, перш за все, про партії препаратів, які є копіями відомих лікарських засобів, що порушує ліцензійне регулювання і підриває ділові інтереси законних власників тих або інших, деколи вельми популярних, марок.

Зокрема, до «чорного списоку» постійно потрапляє знаменита «Віагра». Інша частина продукції, що відвантажується, як правило, в нерозфасованому вигляді, окремо від упаковок, не що інше як нешкідливі «пустушки» з тальку й інших компонентів, що лише зовні повторюють оригінал.

За даними Асоціації індійських торгових і промислових палат, останніми роками темпи зростання злочинного промислу на виробництві фальсифікованих медикаментів досягають в країні 20-25%.

Підробки все більше заполоняють і внутрішній ринок. Згідно з останніми даними, їхні загальні середньорічні обсяги оцінюються в більше ніж 150 млрд рупій — близько $3,85 млрд.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

В Індії вирішили перейти на електромобілі

7 травня 2017, 19:20

В Індії лікарів навчать оборонятися від пацієнтів

3 травня 2017, 13:54

В Україні стрімко скорочується виробництво хліба

26 квітня 2017, 08:30

Останні новини за сьогодні: