Новини / Здоров'я / Лохина допомагає поліпшити пам’ять
24 квітня 2015, 14:46
Розмір шрифта: А А А

Лохина допомагає поліпшити пам’ять

Лохина допомагає поліпшити пам’ять, лохина, пам’ять, кровопостачання, омолодження, мозок
Лохина допомагає поліпшити пам’ять

Півлітра соку лохини в день може перешкоджати послаблення пам‘яті і відновити спогади вже після того, як вона почала погіршуватися.

Дослідження, проведені біологами з Університету Цинциннаті, показали, що через 12 тижнів після початку вживання лохини в їжу, пенсіонери, які брали участь в експерименті, почали справлятися з тестами на запам’ятовування на 40% краще, пише The Daily Mail.

Це властивість ягід пов‘язують з містяться в них антоціанами — групою хімічних речовин, фарбувальних плоди в синій колір. Антоціани також містяться в таких рослинах, як чорниця, журавлина, малина, вишня, виноград.
Проте вживання соку лохини показало поліпшення пам’яті на 33% порівняно з соком винограду.

Попередні дослідження показали, що лохина запобігає розвитку цілого ряду захворювань, в тому числі, патологій серцево-судинної системи, раку, хвороби Альцгеймера і діабет. Крім того, лохина перешкоджає ожирінню і стимулює когнітивну діяльність мозку.

Передбачається, що поліпшення пам‘яті пов’язано з поліпшенням кровопостачання, прискоренням синаптичної передачі в нейронах і захистом їх від дегенерації.

Раніше вчені довели, що до засобів, значно поліпшує пам'ять, відносяться зелений і чорний чай, солодкі напої, а також біг підтюпцем, розгадування кросвордів і заняття сексом.

А виноград, чорниця, полуниця та інші ягоди входять у список продуктів, що сприяють омолодженню і продовженню життя.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: