Новини / Здоров'я / Уряд створить державний орган регулювання фармакологічної галузі
8 листопада 2009, 09:24
Розмір шрифта: А А А

Уряд створить державний орган регулювання фармакологічної галузі

Уряд створить державний орган регулювання фармакологічної галузі, Олександр Турчинов, фармацевтична промисловість, Україна
Уряд створить державний орган регулювання фармакологічної галузі

Олександр Турчинов підтримав ініціативу фармацевтичних виробників щодо створення державного комітету, який забезпечуватиме розвиток фармацевтичної та біотехнологічної промисловості в Україні. Це було вирішено під час наради першого віце-прем‘єр-міністра з представниками Асоціації фармацевтичних виробників України.

Під час наради обговорювались питання координації зусиль для подолання епідемічної ситуації в Україні, розвитку фармацевтичної галузі та посилення позицій України як фармацевтичної держави у світі. Особливу увагу було приділено питанню налагодження виробництва вакцин в Україні.

За словами першого віце-прем‘єр-міністра, розвиток фармацевтичної галузі є пріоритетним, тому що завдяки цьому громадяни будуть забезпечені ліками вітчизняного виробництва, значно дешевшими, але не менш високоякісними. «Це сприятиме як наповненню бюджету, так і створенню нових робочих місць, в тому числі і розвитку науково-дослідної бази та інтелектуального потенціалу нації», — наголосив Олександр Турчинов.

У свою чергу, учасники наради подякували уряду за жорстку позицію в питанні переходу на міжнародні стандарти сертифікації та контролю за ліками вже в поточному році, «що захистить громадян від низькоякісної продукції, яка могла б прийти на ринок».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: