Новини / Здоров'я / Імунітет до грипу може зберігатися до 100 років
24 серпня 2008, 08:18
Розмір шрифта: А А А

Імунітет до грипу може зберігатися до 100 років

Імунітет до грипу може зберігатися до 100 років, імунітет, грип, дослідження вчених
Імунітет до грипу може зберігатися до 100 років

Люди, що пережили пандемію грипу 1918 року, дотепер захищені від цього вірусу. Такого висновку дійшли дослідники в США. Пандемія грипу в 1918 році («іспанка») стала причиною смерті від 50 до 100 мільйонів осіб в усьому світі.

Вчені з медичної школи Маунт Сінай разом з колегами з вашингтонського Медичного інституту Збройних сил в 2005 році виділили вірус із тіл померлих під час епідемії в 1918 році, що збереглися у вічній мерзлоті на Алясці.

Потім у лабораторії професора Джеймса Кроу (James Crowe) з університету Вандербільдта була здійснена спроба створити антитіла до цих вірусів.

Вчені взяли зразки крові у 32 осіб, що вижили під час пандемії (їм було вже від 91 до 101 року) і виявили на свій подив, що клітини реагували на присутність вірусу. Це свідчить про те, що вони, як і раніше, мають антитіла до вірусу.

Відкриття показує, що B-лімфоцити, що реагують на вірусну інфекцію — і заснований на них імунітет — може зберігатися протягом всього життя навіть через дев'ять десятиліть після інфекції.

Ці антитіла можуть бути використані для лікування у випадку повернення вірусу грипу, схожого на вірус «іспанки», відзначають автори роботи. Крім того, ця технологія може бути використана для створення антитіл проти інших вірусів, таких, як ВІЛ.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Чи задоволені українці своїм життям — дослідження Держстату

4 березня 2017, 16:32

Мобільні гаманці: користувачі назвали найбільші недоліки

16 лютого 2017, 14:46

Тролем в інтернеті може стати будь-яка людина

14 лютого 2017, 10:14

Останні новини за сьогодні: