Новини / Здоров'я / «Неоголошена епідемія йде повним ходом». Імунолог розповів про ситуацію з кором в Україні
20 лютого 2019, 08:07
Розмір шрифта: А А А

«Неоголошена епідемія йде повним ходом». Імунолог розповів про ситуацію з кором в Україні

"Неоголошена епідемія йде повним ходом". Імунолог розповів про ситуацію з кором в Україні, кір, вакцина, оголошення епідемії
«Неоголошена епідемія йде повним ходом». Імунолог розповів про ситуацію з кором в Україні

 Неоголошена епідемія кору йде повним ходом. 21 тисяча хворих і 8 летальних кінців за 7 тижнів 2019 року. Оголошена активізація вакцинації у Вінницькій і Львівській областях в другій половині лютого приведе до повного витрачання вакцин в цих регіонах (на 1.02.2019 за даними МОЗ залишки складали 29 тисяч доз і 59 тисяч доз відповідно) «, — написав Андрій Волянский.

За словами імунолога на сьогодні Україні потрібні термінові постачання вакцини. На сьогодні ЮНІСЕФ не почала освоювати бюджетні гроші 2018 року. Більше того, фахівці не проводять ні організований пошук сприйнятливих, ні контрзаходи у вогнищах захворювання, а діти молодше 6 років не мають права на введення другої дози навіть якщо вони мають лабораторно підтверджену відсутність захисних концентрацій антитіл. Те ж відноситься до дорослих, що не відносяться до груп ризику.

»МОЗУ і створений ним «штаб по реагуванню на ситуацію поширення кору в Україні» (одно назва чого варта) імітують боротьбу з кіром.      80 тисяч хворих

 — це далеко не межа при сьогоднішньому стані справ. Для ефективного протистояння кору потрібне негайне оголошення епідемії, підключення РНБО і професіоналів, максимально швидке проведення повного комплексу протиепідемічних заходів", — резюмував Андрій Волянский. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Учені створили дві вакцини від вірусу Зіка

  29 червня 2016, 17:58

  Останні новини за сьогодні: