Новини / Здоров'я / Від якої їжі хилить на сон
15 травня 2013, 20:02
Розмір шрифта: А А А

Від якої їжі хилить на сон

Від якої їжі хилить на сон, сонливість, раціон харчування, продукти харчування, жирна їжа
Від якої їжі хилить на сон

Не можете позбутися від денної сонливості? Причина може ховатися у вашому раціоні харчування. Як показали останні дослідження вчених, надмірне вживання жирної їжі може стати причиною нав‘язливого бажання подрімати в розпал робочого дня. При цьому на сон може хилити навіть тих, хто висипається вночі.

Співробітники медичного коледжу при університеті штату Пенсільванія провели невеликий експеримент в якому взяли участь 30 добровольців у віці від 18 до 65 років. Протягом 5 діб їм довелося жити під наглядом експертів — вони спали в спеціальних приміщеннях і харчувалися тим, що їм пропонували вчені. Дослідники вимірювали ступінь денної сонливості за допомогою спеціального тесту.

Як виявилося, співвідношення білків в їжі ніяк не впливає на денну сонливість. Також був виявлений зв’язок між працездатністю людини і кількістю вживаних нею вуглеводів — чим більше вуглеводів було в раціоні людини, тим краще вона працювала. А ось жирна їжа підвищувала ступінь сонливості. Це явище не залежало від ІМТ, якості нічного сну та кількості споживаних калорій.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна збільшила імпорт продуктів в країни ЄС

23 травня 2017, 17:26

Статистика мовить про зниження цін на продукти харчування

21 травня 2017, 19:18

Останні новини за сьогодні: