Новини / Здоров'я / Кофеїн в жуйці може представляти небезпеку для здоров'я
6 червня 2009, 08:29
Розмір шрифта: А А А

Кофеїн в жуйці може представляти небезпеку для здоров'я

Кофеїн в жуйці може представляти небезпеку для здоров'я, жувальна гумка, кофеїн, здоров\'я, діти
Кофеїн в жуйці може представляти небезпеку для здоров'я

Жувальна гумка, що містить кофеїн, може представляти небезпеку для здоров‘я дітей і підлітків. Про це попереджають лікарі, яким довелося госпіталізувати хлопчика, що спожив велику кількість такої жуйки, повідомляє видання HealthDay News.

Тринадцятирічний італієць потрапив до лікарні, після того, як батьки відмітили за сином деякі дивності: дитина знаходилася в збудженому, навіть агресивному стані, чого раніше за ним не спостерігалося. Крім того, він скаржився на шлунково-кишковий дискомфорт, прискорене і хворобливе сечовипускання і колення в ногах.

Бригада «швидкої допомоги» обстежувала підлітка і виявила у нього прискорене серцебиття (147 ударів в хвилину) і дихання, а також підвищений кров’яний тиск (145/90 міліметрів ртутного стовпа). Проте аналізи крові виявилися нормальними, а тести на заборонені наркотики дали негативні результати.

Хлопчик провів в лікарні ніч без жодного лікування і вже на наступний ранок був виписаний практично здоровим з єдиним незвичайним симптомом — повільним серцебиттям (40 ударів в хвилину). Як вдалося з'ясувати лікарям, напередодні італієць за чотири години зжував дві пачки гумки, які в цілому містили 320 мілліграм кофеїну. Це трохи більше, чим в трьох звичайних чашках кави. В результаті у підлітка виникла кофеїнова інтоксикація.

Медики сумніваються, що нездужання хлопчика могли викликати інші інгредієнти жувальної гумки, оскільки їх дозування дуже мале. Тому головним винуватцем все ж таки названий кофеїн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В РФ хочуть ввести податок на малодітність

10 травня 2017, 16:06

У Visa з'явилися платіжні картки для дітей

10 травня 2017, 15:48

Чи зарахують до стажу час опіки над дітьми?

27 березня 2017, 10:18

Останні новини за сьогодні: