Новини / Здоров'я / Лікування бородавок прополісом
4 грудня 2013, 08:50
Розмір шрифта: А А А

Лікування бородавок прополісом

Лікування бородавок прополісом, бородавка, прополіс, імунітет, мед
Лікування бородавок прополісом

Не всі наважуються піти до лікаря з такою проблемою як бородавки. Вважається, що на це немає часу, та й лікування в поліклініці дуже хворобливе і не завжди ефективне. Народна медицина пропонує велику кількість засобів і рецептів, які допоможуть позбутися від цієї недуги. Однак найбільш дієвим вважається прополіс.

Після нього не залишається рубців, і він є 100-відсотковим натуральним засобом. Спосіб застосування дуже простий і не вимагає додаткових дій. Береться невеликий шматочок прополісу, і розминається в гарячій воді, якщо вистачить сил, можна розім‘яти його в руках без використання води. Потім цей шматочок потрібно трохи розжувати і сформувати невелику коржик. Її прикладають на бородавку і закріплюють за допомогою пов’язки або лейкопластиру. Залишають її на три чотири дні.

Якщо немає такої можливості тримати її довго, то змінюють кожен день на нову. Один і той же шматочок можна використовувати до п‘яти разів. Такі пов’язки роблять кожен день до тих пір, поки бородавка не зникне, приблизно місяць, але іноді лікування може тривати і до трьох місяців.

Бажано перед процедурою розм‘якшити бородавку. Це можна зробити за допомогою розпарювання в гарячій воді або використовуючи моксу. Моксу можна придбати в аптеці або спеціалізованому магазині. Вона чимось схожа на сигару, кінчик якої підпалюють і гарячий дим використовують для розм’якшення бородавки. Краще всього застосовувати полинову моксу, хоча і звичайна вугільна теж підійде. Розм'якшена бородавка краще буде вбирати корисні речовини прополісу і швидко заживе.

До речі така мокса допоможе зняти стрес і заспокоїтися, так що ви не тільки вилікуєте бородавки, але і позбавитеся від нервового напруження. Прополіс регенерує здорові тканини, зупиняє ріст пухлин, бородавок, сприяє швидкому загоєнню і знезаражує хворе місце.

Також при лікуванні бородавок слід підвищити свій імунітет за допомогою меду і продуктів бджільництва.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • tserenovflai@gmail.com (анонімно) 23 травня, 03:39 ссылка
    Здрaвcтвуйте! Baс интересyют kлиeнтские базы данныx?
    Здравствуйте! Вас интересуют клиентские базы данных? http://w.w/
  • tserenovflai@gmail.com (анонімно) 26 травня, 04:24 ссылка
    Здpавствyйте! Вac интересyют kлиeнтскиe базы дaнныx?
    Здравствуйте! Вас интересуют клиентские базы данных? http://w.w/
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: