Новини / Здоров'я / Лікування грижі без операції
28 квітня 2015, 14:03
Розмір шрифта: А А А

Лікування грижі без операції

Лікування грижі без операції, грижа, хребет, висушування грижі, витягування хребта
Лікування грижі без операції

Методика Бубновського (кінезіотерапія)

Принцип роботи Бубновського, який широко практикує лікування хребетних гриж без операції: «Людина ледачий і слабкий! Потрібно змусити працювати м‘язи!»

Основний акцент цієї методики – рух, упор на всілякі тренажери, які розтягують м’язи і змушують їх працювати. Після занять розслабляється хребет, поліпшується кровопостачання.

Регулярні вправи на цих пристроях знімають набряк і біль у спині проходить.

Також Бубновським розроблений комплекс, які можна виконувати вдома. Все це описано в його численних книгах, одна з яких «Грижа хребта – не вирок». Але цей метод лікування грижі без операції теж підходить не всім:

Я займався на тренажерах в центрі Бубновського 5 днів. З м‘ячем і вантажами. Мені все намагалися розтягнути м’язи. В одну ніч я не міг спати з-за сильних болів, а вранці перестав ходити. Через день мене прооперували. Звичайно ж, багатьом підходить лікування грижі без операції з Бубновскому, але, швидше за все, якщо немає загострення хвороби. Якщо у вас є біль, то краще не займатися. А як для профілактики гриж хребта – відмінна система. Микола

І ще кілька методик

В одній статті неможливо детально розповісти про всі способи позбавлення від грижі без операції, тому пропонуємо короткий огляд ще декількох методик.

Голкорефлексотерапія

В певні точки на тілі, які знає фахівець, вводяться голки. Відбувається зняття набряклості, зменшується защемлення нервового корінця, і знімається біль. Даний метод не завжди ефективний у лікуванні гриж хребта в запущеній стадії, але от зняти біль у період загострень з допомогою голок можна. Тобто, рекомендувати цей метод лікування як альтернативу операції sympaty.net не може. Але багато людей, у яких є грижі, практикують використання аплікаторів з голками в домашніх умовах.

Гірудотерапія

Одним з методів позбавлення гриж хребта без операції є гірудотерапія, а просто кажучи, лікування п‘явками. Вони впорскують у грижу активні компоненти, які розсмоктують випинання. Таким чином, грижа невеликих розмірів зменшується.

Лікування плазмою

Деякі чули про лікування грижі плазмою – нової методики позбавлення від грижі без операції. Процедура проводиться амбулаторно. За допомогою тонкого дроту, який вводиться в область грижі, в хрящі плазмою випалюється місце, куди поміщається випинання. Лікування плазмою безболісне, людина в той же день іде додому.

Висушування грижі

Сьогодні великою популярністю користується медичний препарат Карипазим для лікування гриж хребців. Він вводиться через електрофорез і сушить випинання. Є позитивні відгуки про цей препарат. Але є і застереження про те, що важко купити не підробку.

Вакуумна декомпресія

Ця методика більш ефективна для лікування зміщених дисків, але також надає додаткову дію «втягування» невеликий міжхребцевої грижі. Вакуум сприяє ощадливому раздвиганию стислих дисків, в утворилося простір надходить рідина, яка починає живити диск, і він відновлює свої обсяги.

Гомеосініатрія

Через спеціальні голки в область міжхребцевої грижі вводиться гомеопатичний препарат, який знімає основні симптоми при грижі хребта: набряк, спазм, біль.

Замість висновку

Існують і інші методики, якими проводять лікування грижі без операції. Але, як казав один лікар, при гострого болю, яку викликає грижа, хворий починає кидатися
з крайності в крайність – шукає кращі способи, як вилікувати грижу без операції? Але гостра біль поступово стихає сама по собі протягом 3 місяців. Лікувати невелику грижу диска не треба.

Що встигає за 3 місяці пацієнт? Він лікує грижу витягом – не допомагає, лежить на голках – не діє, займається на тренажерах – нуль ефекту. А потім йде до знахаря і – о диво! – від грижі диска врятували травички. Ні! Просто минув час.

Адже ходіння в пошуках кращого методу лікування грижі без операції могло початися в зворотному порядку з знахаря, і тоді допомогло б витягування хребта.

Зайнятися лікуванням грижі краще до її появи! Слідкуйте за своїм здоров’ям, виконуйте спеціальні вправи для хребта, і ніякі операції вам не будуть потрібні.

 Автор — Юлія Спірідонова

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Чому не качається прес

  29 жовтня 2015, 09:17

  Працюємо над поставою

  14 вересня 2015, 11:09

  Останні новини за сьогодні: