Новини / Здоров'я / Лікування сміхом: у чому користь?
26 листопада 2012, 10:05
Розмір шрифта: А А А

Лікування сміхом: у чому користь?

Лікування сміхом: у чому користь?, сміх, фізична активність, серцево-судинна система
Лікування сміхом: у чому користь?

Сміх є найкращими ліками для нашого здоров‘я, абсолютно нешкідливим і абсолютно безкоштовним.

Гучний сміх є великим фізичним навантаженням. Коли людина регоче, в її організмі працюють вісімдесят груп м’язів. Плечі, діафрагма та грудна клітка трясуться, при цьому розслабляються м‘язи спини і шиї.

Під час сміху відбувається тренування кровоносних судин, що захищають організм від серцевих і судинних недуг: серцебиття частішає, рівень холестерину знижується.

Сміх сприяє поліпшенню дихання та постачання тканин киснем. Завдяки сміху підвищується імунітет і нормалізується робота кишечника.

В організмі веселої людини зміни відбуваються навіть на хімічному рівні. Відбувається вироблення лімфоцитів — клітин крові, які захищають від інфекції, й антитіл, що протистоять вірусам. Під час сміху знижується м’язовий затиск, в результаті чого зменшуються головні болі, інші болі, приступи астми, а витривалість збільшується.

Дослідження показали, що до 400 разів на день посміхаються діти, тоді як дорослі, всього лише 10-15 разів. Можливо, тому з роками ми всі частіше скаржимося на здоров‘я.

В організмі при сміху знижується рівень гормонів стресу — адреналіну та кортизолу, у кров активно надходять гормони щастя — ендорфіни, тамують біль, сміх піднімає настрій і забезпечує гарний сон.

Більш того, сміх є найдешевшим способом виглядати привабливо. Під час сміху лицьові м’язи тонізуються, поліпшується кровопостачання шкіри, що заміняє косметичний масаж.

Сміх протягом 15 хвилин здатний спалити всі калорії, які містяться, наприклад, в плитці шоколаду. А лише одна хвилина сміху рівноцінна 15 хвилинам прогулянки на велосипеді! Звичайно ж, це не означає, що всі рухові тренування можна замінити сміхом.

Як показують дослідження, люди, що мають оптимістичні погляди на життя хворіють набагато рідше. До того ж, сміх і гумор є прекрасними душевними лікарями, що дозволяють на якийсь час забути наші проблеми і негаразди.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Змінено порядок оподаткування спадщини

19 квітня 2017, 17:27

В Україні спростили оподаткування спадщини

26 березня 2017, 19:41

Українців змусять заповнити «нульову декларацію»

30 січня 2017, 09:46

Останні новини за сьогодні: