Новини / Здоров'я / Масаж пальців рук при депресії
23 травня 2017, 12:31
Розмір шрифта: А А А

Масаж пальців рук при депресії

Масаж пальців рук при депресії, депресія, масаж рук, ранковий масаж, серцебиття, втома
Масаж пальців рук при депресії

Несподівано сильний ефект при депресії надає простий масаж рук. Справа в тому, що згідно тібетській медицині зони пальців рук і точки долонь — своєрідні вікна здоров‘я. Кожен палець відповідає за свій орган.

  • Великий палець відображає стан легенів, бронхів і печінки. Масажуючи його, можна пом’якшити і навіть зняти будь-які напади кашлю.
  • Вказівний палець безпосередньо посилає сигнали в область всього травного тракту.
  • Середній палець веде діалог зі всією системою кровообігу.
  • Масаж безіменного пальця допомагає побороти нервові розлади, стреси і поганий настрій.
  • Мізинець пов‘язаний з тонким кишечником. Розтираючи його, можна позбутися від хронічних запорів.
  • В самому центрі долоні знаходиться точка активності. Натискаючи на неї, можна зняти сильне серцебиття і втому, повернути бадьорість і веселий настрій.

Масаж рук хороший тим, що його можна виконувати скрізь і завжди. Сидячи за комп’ютером або лежачи на дивані. Приймаючи ванну або читаючи газету.

Спочатку потрібно просто хвилинку розтирати кисті круговими рухами, ніби намилюючи їх. Температура шкіри підвищиться, руки зігріються. Потім слід енергійно розім‘яти суглоби.

  • Різко і швидко стискати пальці в кулак і повільно розтискати 10 разів.
  • Повільно стискати напружені пальці в кулак і швидко розпускати їх віялом 10 разів.

Потім масажується кожен палець від кінчика до основи з усіх боків. Особливу увагу потрібно приділити зонам органів, які доставляють занепокоєння.

Долоню розминається і масажується по трьох масажних лініях: від внутрішнього краю до основи, від зовнішнього краю до середньої точки долоні і по середній лінії від пальців до зап’ястя.

Потім пальцями і круговими рухами розминаються зап'ястя. А закінчується масаж розтиранням пальців, можна розтирати з живильним кремом. Він прекрасно вбереться в розігріту масажем шкіру.

Загальний час масажу не перевищує 7-10 хвилин. Повторювати його можна до 5 разів на день. Але найбільш ефективний ранковий масаж, до сніданку.

І на закінчення спробуйте ще один метод боротьби з пригніченим станом масажу точок у підколінній ямці. Проводять його в сидячому положенні, одночасно масажуючи точки на обох ногах. Масаж робиться легкими круговими рухами вказівного пальця. Тривалість процедури до 5 хвилин.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Ранній інфаркт

11 грудня 2015, 14:29

Тиск – не жарт

15 жовтня 2015, 10:17

Останні новини за сьогодні: