Новини / Здоров'я / Щоб схуднути, треба тренувати мозок
5 листопада 2012, 10:01
Розмір шрифта: А А А

Щоб схуднути, треба тренувати мозок

Щоб схуднути, треба тренувати мозок, схуднення, сила волі, дієта, настрій
Щоб схуднути, треба тренувати мозок

На думку автора Манхеттенський дієти Ейлін Даспін, до дієти повинен бути раціональний підхід, а не тільки сила волі. І як бігуни готуються до марафону, так само потрібно готувати свій мозок до дієти. Її поради полягають у тому, щоб підготувати себе таким же чином, як спортсмен: тренуватися фізично та психологічно, проходити виснажливі тренування. Шляхом підготовки потрібно змусити мозок відмовитися від улюблених продуктів.

Даспін говорить, що перш ніж сідати на дієту, потрібно за 3 тижні підготувати себе психологічно, зосередивши увагу на видаленні з раціону одного шкідливого продукту. Вчені заявляють: потрібно 21 день, щоб зламати звичку. Але щоб почати процес, насамперед потрібно виключити з раціону нездорові закуски.

Наступний етап, по книзі Ейлін, це виділити один шкідливий продукт і дати собі суворе зобов'язання, що його не буде в раціоні протягом 10 днів. А потім, якщо дівчина вже змогла обійтися без нього ці дні, то можна обійтися без нього ще десять. А потім ще і ще.

В результаті такої сильної тяги до улюбленого шкідливого продукту вже не буде, і можна буде вживати його знову, але в невеликій кількості. Мотивація повинна бути така: підготувати себе до дієти, а не схуднути. Ще одна порада з книги Ейлін — це переходити на просту здорову їжу, яка подобається та приносить дівчині задоволення. За допомогою цих порад можна підготувати свій мозок до дієти, а потім вже починати її без зайвих зусиль і страждань зі свого боку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Вчені створили навушники, які підвищують настрій

  26 лютого 2016, 11:02

  Мобільні пристрої на базі Android навчилися визначати настрій

  25 серпня 2015, 10:59

  Останні новини за сьогодні: