Новини / Здоров'я / Що не можна їсти вагітним
11 червня 2013, 12:15
Розмір шрифта: А А А

Що не можна їсти вагітним

Що не можна їсти вагітним, вагітність, жінки, здорове харчування, шкідливі продукти
Що не можна їсти вагітним

У період вагітності у жінки можуть загострюватися всі хронічні недуги. Одним з перших на ваш новий стан реагує шлунково-кишковий тракт. Схильність до печії спостерігається практично у всіх майбутніх матусь, проте неправильне харчування може істотно її посилити.

Не рекомендується вживати в їжу смажені та гострі страви, міцні напої, такі як чай і кава. У багатьох вагітних жінок спостерігається схильність до розвитку дерматитів та алергічних реакцій. Для того щоб убезпечити себе не варто захоплюватися екзотичними фруктами і овочами. Найбезпечніший продукт — той, який виріс у рідній місцевості.

Потенційними алергенами є цитрусові, полуниця і шоколад. Ранні фрукти та овочі також приховують у собі небезпеку, але іншого роду: перший урожай містить набагато більшу кількість нітратів. З різних причин не варто вживати в їжу гриби. За своєю структурою гриб являє собою рослинний білок, який є «важким» продуктом для шлунково-кишкового тракту.

Бувають випадки, коли люди зі спровокованим шлунково-кишковим трактом реагують порушенням функції підшлункової залози і кишківника на цілком їстівні і якісні гриби. Грибне тіло має губчасту будову, що сприяє накопиченню в ньому токсинів: солей важких металів, добрив та іншого. Чи є гарантія, що гриби, пропоновані на ринку, зібрані виключно в екологічно чистому районі? І, нарешті, дикорослі гриби завжди таять загрозу отруєння.

Плід тісно пов‘язаний з організмом матері. Будь-яка провокація здоров’я майбутньої мами позначається на стані зростаючого малюка. Не варто експериментувати в цей важливий для вас обох період!

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українці пропонують ввести обов'язкову військову службу для жінок

18 березня, 20:26

Що відбувається з вашим тілом, коли в ньому занадто багато солі

14 січня, 18:09

Останні новини за сьогодні: