Новини / Здоров'я / Запропоновано кардинально новий метод лікування жіночого безпліддя
19 березня 2009, 08:14
Розмір шрифта: А А А

Запропоновано кардинально новий метод лікування жіночого безпліддя

Запропоновано кардинально новий метод лікування жіночого безпліддя, кісспептин, безпліддя, жінки, дослідження
Запропоновано кардинально новий метод лікування жіночого безпліддя

Група британських вчених дійшла висновку, що відкритий в 2005 році білок кисспептин може лягти в основу ефективного і менш ризикованого лікування порушень репродуктивної функції у жінок.

Кисспептин здатний повністю вилікувати пацієнток з низьким рівнем статевих гормонів, стверджують співробітники Імперського коледжу Лондона. Білок грає ключову роль в стимулюванні вироблення гормонів, які контролюють менструальний цикл.

У попередньому дослідженні вчені з Імперського коледжу показали, що лікування кисспептином нормалізує вироблення статевих гормонів у жінок репродуктивного віку. Метою нового експерименту стало вивчення впливу кисспептину на безплідних жінок, у яких припинилися місячні через гормональний дисбаланс.

Десять пацієнток були розділені на дві групи: одна отримувала кисспептин, іншим вводили плацебо — нешкідливий фізіологічний розчин. Аналіз крові повинен був показати зміну рівня двох найважливіших гормонів, необхідних для овуляції і зачаття, — лютеїнізуючого гормону (ЛГ, сприяє утворенню жовтого тіла) і фоллікулостимулюючого гормону (ФСГ). В порівнянні з плацебо-лікуванням введення кисспептина привело до 48-кратного збільшення вмісту в крові ЛГ і 16-кратного — ФСГ. Іншими словами, кисспептин повністю відновив репродуктивну функцію у безплідних жінок з передчасною менопаузою.

За словами професора Едінбурзького університету Річарда Андерсона, що ознайомився з результатами дослідження, більшість сучасних методів лікування полягають в безпосередній стимуляції роботи яєчників, що приводить до ризику множинної вагітності та інших побічних ефектів. Кисспептин-терапія, навпаки, здатна усунути всі ці проблеми. По суті, вона сприяє природному пробудженню репродуктивної системи, тоді як всі захисні і регулюючі механізми організму продовжують працювати в нормальному режимі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Кого і чому вважають найбільш нервовими водіями — дослідження

21 травня 2017, 12:15

Скільки в Україні пенсіонерів: чому так мало чоловіків доживають до пенсії

23 березня 2017, 10:16

В Україні приблизно 450 професій заборонені для жінок

16 березня 2017, 09:26

Останні новини за сьогодні: