Новини / Здоров'я / У Україні спостерігається пандемія цукрового діабету
19 листопада 2008, 08:14
Розмір шрифта: А А А

У Україні спостерігається пандемія цукрового діабету

У Україні спостерігається пандемія цукрового діабету, цукровий діабет, пандемія, Україна, Інститут ендокринології та обміну речовин, Наталія Спрінчук
У Україні спостерігається пандемія цукрового діабету

Україна належить до країн з найвищим рівнем захворюваності цукровим діабетом (СД). Про це повідомила дитячий ендокринолог Інституту ендокринології і обміну речовин Наталія Спрінчук.

За її словами, поширеність СД придбала масштаби пандемії. Вона відзначила, що цукровий діабет — дуже важке і серйозне захворювання, особливо у дітей.

Тому, за її словами, медичні служби повинні призначати аналізи не тільки загальні, але і обов‘язково аналіз крові на цукор, щоб таким чином можна було запобігти ускладненню СД.

Спрінчук наполягає, що такий аналіз дитині слід робити кілька разів в рік.

«Батьків повинно насторожити те, що їх дитина багато п’є, втрачає масу тіла або часто відвідує туалет (особливо вночі). Також необхідно здавати аналіз крові на цукор кожного разу після того, як дитина перехворіла інфекційною хворобою (краснухою, корі або тому подібною), пневмонією, грипом, або пережив стрес — саме ці чинники можуть спровокувати СД», — відзначила вона.

Дитячий ендокринолог відмітила, що чим раніше у дитини виявлять цукровий діабет, то більше шансів уберегти його від ускладнень СД.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

В Україні збільшується виробництво круп

2 червня 2017, 08:37

Останні новини за сьогодні: