Новини / Здоров'я / Корисні властивості фундука
30 жовтня 2014, 09:00
Розмір шрифта: А А А

Корисні властивості фундука

Корисні властивості фундука, вітамін Е, кістки, зуби, недокрів'я, фундук
Корисні властивості фундука

Фундук багатий живильними речовинами, за калорійністю (близько 700 кілокалорій) він перевершує 2-3 рази хліб, 8 разів молоко, а так само шоколад. У ньому міститься до 60% масла, що складається з гліцеридів олеїнової, стеаринової та пальмітинової кислот, які перешкоджають зростанню холестерину в крові, захищають від судинних захворювань, а також вкрай необхідні для зростаючого організму. Лісовий горіх також характеризується високим вмістом білка (20%), наявністю вітамінів В1, В2, С, Е, мінеральних речовин: калію, заліза, кобальту, фосфору, кальцію, цинку, циамина, ніацину, протеїну.

Найбільш важливою особливістю вітаміну Е є його здатність перешкоджати утворенню канцерогенних факторів в організмі: є потужним профілактичним засобом проти раку, а також хвороб
серця і м‘язової системи. Кальцій зміцнює кістки і зуби, залізо необхідно крові, цинк — для вироблення статевих гормонів, калій — діяльності нервової і м’язової системи.

Як продукт дієтичного харчування використовується при захворюваннях серцево судинної системи, недокрів‘ї, збільшенні передміхурової залози, при варикозному розширенні вен, флебітах, трофічних виразках глен і капілярних геморагіях. У ньому містяться речовини, що сприяють введенню шлаків з організму (особливо з печінки). Високий вміст калію, кальцію в поєднанні з цинкм сприяє ефективному розвитку і зміцненню структури кісток і запобігає високий кров’яний тиск. Поласувати їм дозволяється навіть хворим на цукровий діабет.

Фундук містить речовини які видаляють з організму шлаки (особливо з печінки). Він запобігає гнильні процеси, сприяючи очищення організму та зміцнює імунну систему людини.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Обійтися без втрат

26 березня 2017, 11:15

Український стартап розшифрує ДНК, щоб визначити потребу людини у вітамінах

4 грудня 2015, 11:00

Цінність листя щавлю

16 квітня 2015, 12:05

Останні новини за сьогодні: