Новини / Здоров'я / Вітаміни можуть зменшити користь від занять спортом
13 травня 2009, 08:12
Розмір шрифта: А А А

Вітаміни можуть зменшити користь від занять спортом

Вітаміни можуть зменшити користь від занять спортом, вітаміни, фізичне навантаження, антиоксиданти, вільні радикали, дослідження вчених
Вітаміни можуть зменшити користь від занять спортом

Приймаючи вітаміни відразу після занять фізичними вправами, можна знизити користь фізичних навантажень і завдати навіть шкоди здоров‘ю, вважають вчені. Дослідження було опубліковане в PNAS.

Деякі вітаміни виступають в ролі антиоксидантів, наприклад С та Е, для захисту організму від шкідливих хімічних речовин (вільних радикалів) і сприяють виводу їх через потовиділення в основному під час фізичних навантажень.

Проте німецькі вчені провели дослідження, результати якого показали, що вільні радикали можуть мати також позитивний вплив і захищати людей від виникнення діабету. Фахівці виявили, що вільні радикали можуть впливати на чутливість до інсуліну.

Вважається, що антиоксидантні вітаміни здатні запобігти пошкодженням тканин, викликаним окислювальним стресом, шляхом руйнування вільних радикалів, які, як передбачається, цей стрес викликають. Такі пошкодження тканин пов’язують з виникненням ракових і серцево-судинних захворювань, пояснили дослідники.

На думку доктора Sarah Aldred, нове дослідження змогло показати ефект від вільних радикалів з іншого боку, а також показало, що користь від прийому вітамінів може бути меншою, ніж шкода в деяких випадках. Лікарі планують вивчити більш детально це питання.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Змінено порядок оподаткування спадщини

19 квітня 2017, 17:27

Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди про вільну торгівлю з Канадою

3 квітня 2017, 18:31

В Україні спростили оподаткування спадщини

26 березня 2017, 19:41

Чи задоволені українці своїм життям — дослідження Держстату

4 березня 2017, 16:32

Останні новини за сьогодні: