Новини / Здоров'я / Чи варто пробувати «сміх на смак»
20 серпня 2012, 18:30
Розмір шрифта: А А А

Чи варто пробувати «сміх на смак»

Чи варто пробувати "сміх на смак", сміх, звеселяючий газ
Чи варто пробувати «сміх на смак»

Останнім часом лікарям все частіше доводиться рятувати любителів підняти собі настрій за допомогою, так званого звеселяючого газу. Медичний препарат — закис азоту — закачують в повітряні кульки.

Непосвячені люди навіть не здогадуються, чим торгують у сквері, прикрашеному як для дитячого ранку. З точки зору закону нічого забороненого не відбувається, але медики в жаху — кожен вдих звеселяючого газу маже виявитися останнім.

Звеселяючий газ або закис азоту — перший в історії медицини газ, який почали застосовувати для наркозу. Але при операціях речовина вводиться в організм пацієнта дозовано, через фільтри, при цьому завжди розбавляється киснем. Один вдих закису азоту в чистому вигляді може обернутися складними психічними захворюваннями, безпліддям, серцевою недостатністю. І це лише найбільш безневинні наслідки.

Закис азоту пригнічує дихання, крім того у нього є тенденція накопичуватися в легенях, що може призвести до задухи. «Втратив свідомість, забув, як дихати» — і, як правило, «швидка», що приїхала хвилин через 40-50, вже мало чим зможе допомогти людині.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • Иван (анонімно) 29 жовтня 2012, 18:43 ссылка
    Что б от него плохо стало им нужно пол дня дышать без остановки и водой даже можна передозироватся. А если все с умом делать то абсолютно безопасное вещество
  • Андрюхa (анонімно) 28 січня 2013, 01:07 ссылка
    Веселящий газ абсолютно безвредное вещество если с ним не перебарщивать. Сам факт того что его используют в десткой стоматологии и дают дышать маленьким детям на протяжении 10-ти минут с целью анэстезии. А тут пишут что от нескольких шариков большой вред.
    Теперь логически подумайте если было б вредно его б давали маленьким детям в стоматологических кабинетах в развитых стран?

    P.S. Если кто то хочет купить удобные и компактные баллончики с веселящим газом оптом или в розницу по цене от 7.50 грн за шт. пишите на fun-gas@rambler.ru
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Вчені назвали постійне бажання жартувати хворобою

29 лютого 2016, 18:30

Чарівна сила посмішки: візьміть на замітку

22 серпня 2013, 16:20

Чому сміх корисний?

16 лютого 2013, 16:30

Лікування сміхом: у чому користь?

26 листопада 2012, 10:05

Останні новини за сьогодні: