Новини / Здоров'я / В Одесі затримано виробників фальшивих ліків
30 жовтня 2007, 08:14
Розмір шрифта: А А А

В Одесі затримано виробників фальшивих ліків

В Одесі затримано виробників фальшивих ліків, Одеса, фальшиві ліки, препарат для схуднення, МВС України, підпільне виробництво ліків, шахраї
В Одесі затримано виробників фальшивих ліків

Одеські шарлатани випускали фальшивий препарат для схуднення. Про це повідомила прес-служба Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю в Одеській області. Відносно двох місцевих жителів вже порушено кримінальну справу співробітниками слідчого райвідділу.

За даними Департаменту у зв‘язках з громадськістю МВС України шахраям висунуто звинувачення згідно з частиною 2 статті 229 Кримінального кодексу України – незаконное використання товарного знаку.

Два одесити організували нелегальне виробництво ліків для схуднення. Вони скористалися чужим товарним знаком. У підсумку постраждала відома фармацевтична компанія, оскільки окрім знаку шахраї користувалися фірмовим найменуванням товариства з обмеженою відповідальністю. Відповідно, через зловмисників, постраждала компанія понесла збитків на сумму167 тисяч гривень.

Підпільне виробництво ліків – не новина для України. На жаль. Практично в кожній області знайдуться охочі підроблювати лікарські препарати. Сергій Поддубняк, начальник державної інспекції з контролю якості лікарських препаратів у Дніпропетровській області розповів про підробки: «Селфорд, церебралізін, ністатин, фальсифікований пенталгін У виробництва Одеського заводу «Біостимулятор», який не містив діючого компоненту. Фальсифікована продукція «Конотопм’ясо», «Черкаської продуктової компанії», інфузійні розчини натрій хлору, глюкози. Виявлені підроблені краплі «Береш-плюс», настоянка валеріани. Аж до того, що продукція нашого обласного підприємства «Фармація» – інфузійні розчини – проводилися десь у кустарних умовах».

Таким чином, при покупці ліків необхідно бути гранично обережним, щоб не зіткнутися з кустарними аналогами. Фахівці рекомендують просити ліцензію аптеки, вимагати сертифікат якості ліків, також, варто звертати увагу на зовнішній вигляд препаратів. «Останнім часом гостро стоїть проблема з кокарбоксілазою. Продукція фальсифікована відрізняється за формою ампул і за маркуванням» – продовжив Сергій Поддубняк.

Якщо ж ви впевнені, що купили підроблені ліки, не зневіряйтеся. Необхідно відразу ж переступати до активних дій, щоб інші люди не виявилися також жертвами шахраїв. Зверніться до державної інспекції з контролю якості ліків. У письмовій заяві вкажіть назву препарату, виробника, номер серії і аптеку, де ви купили фальшивку. Інспектор за якістю ваші ліки не заберуть, зате візьме його зразки у вказаній аптеці. Після лабораторного аналізу вам нададуть звіт. З ним-то ви і зможете відстояти свої споживчі права.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні з'явився новий вид шахрайства з доларами

16 травня 2017, 19:54

Українцям обіцяють компенсувати збитки від квартирних шахраїв

15 травня 2017, 18:30

Останні новини за сьогодні: