Новини / Здоров'я / Приховані провокатори вугрової висипки
26 грудня 2012, 00:55
Розмір шрифта: А А А

Приховані провокатори вугрової висипки

Приховані провокатори вугрової висипки, вугрова висипка, догляд за шкірою, акне
Приховані провокатори вугрової висипки

Як і для будь-якого захворювання, для появи вугрової висипки є свої причини. Експерти-дерматологи з США озвучили, ті причини акне, про які Ви ще напевно не чули:

Мобільний
Це головна причина появи вугрової висипки в районі вилиць. Ваш телефон — це вигрібна яма з величезною кількістю бактерій, які при зіткненні з ніжною шкірою Вашого обличчя не забудуть скористатися шансом і оселитися в порах.

Макіяж
Надлишок жиру або деяких інших речовин в косметиці також може викликати вугровий висип. Щоб уникнути цього фактора ризику, потрібно просто користуватися косметикою, яка є підходящою виключно для Вас і Вашого типу шкіри.

Медикаменти
Існує три основних медикаменти, які збільшують ризик виникнення вугрової висипки. Це преднізолон, кортизон і гідрокортизон. Є також деякі види ліків, які можуть збільшувати ризик акне в окремих людей за наявності у них певних особливостей метаболізму.

Лупа
Здатна викликати висипання на шкірі голови, і пошириться на лоб і також вилиці.

Руки
Задумайтеся, чи часто Ви чіпаєте шкіру свого обличчя руками? Якщо відповідь на це питання позитивна, то Ви також знаходитеся в зоні ризику з вугрової висипки.

Стрес
Стрес в організмі викликає підвищення рівня андрогенів, гормонів, що негативно впливають на метаболізм і призводять до зростання ризику виникнення акне. Приблизно аналогічну дію має також і брак сну.

Неправильне харчування
Занадто багато солодкого та жирного в раціоні найімовірніше призведе до висипань на обличчі. Особливо це актуально для підлітків і для людей з малим ступенем фізичної активності в повсякденному житті.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Обійтися без втрат

26 березня 2017, 11:15

Як побачити нестачу вітамінів у своєму організмі

4 вересня 2013, 13:34

3 поради, щоб не натерти мозолі нової взуттям

4 вересня 2013, 13:23

Останні новини за сьогодні: