Новини / Здоров'я / Розроблена 3D-система для ведення історії хвороби
11 березня 2009, 08:27
Розмір шрифта: А А А

Розроблена 3D-система для ведення історії хвороби

Розроблена 3D-система для ведення історії хвороби, історія хвороби, 3D-система, лікарі, Данія, програмне забезпечення
Розроблена 3D-система для ведення історії хвороби

Лікарі лікарні Thy-Mors в Данії і компанія IBM розробили програмне забезпечення, яке являє собою тривимірну комп'ютерну модель людського організму для візуалізації історії хвороби.

Нове ПО, як очікується, дозволить медикам краще зрозуміти, що відбувалося з пацієнтом, і заощадить час при пошуку відповідного випадку в лікарняному архіві. «Якщо, наприклад, вам потрібні зведення про серце пацієнта, досить натиснути кнопку, і ви отримаєте ту частину інформації, яку ви шукаєте», — пояснює головлікар Курт Нільсен.

Програма призначена для роботи з різними типами електронних історій хвороби і витягує інформацію з цих обширних і деколи громіздких систем в зручному для користувача вигляді. На 3D-моделі тіла стрілки указують на органи, що піддалися лікуванню. Клацніть мишею на стрілці або частині тіла, і ви отримаєте відповідну медичну інформацію про ліки, діагностиці і іншому.

«Ми використовуватимемо це ПО, — говорить Курт Нільсен. — Протягом експериментального періоду ми випробували його на реальних історіях хвороби, і тепер для нас розробили клінічну пілотну версію. Система може бути адаптована скрізь, де є електронні історії хвороби».

Компанія IBM і її бізнес-партнер Nhumi Technologies (компанія, створена на основі IBM Research) разом працюватимуть над створенням комерційної версії продукту. В першу чергу ПО планується випустити на ринки Нідерландів, Швейцарії і Скандинавії.

Система, як очікується, також поліпшить взаєморозуміння лікаря і пацієнта.

Співробітники IBM працювали з лікарями лікарні Thy-Mors в період з травня по грудень минулого року, для того, щоб краще зрозуміти їх потреби. Thy-Mors в західній Данії була вибрана як партнер, оскільки лікарня готується до покупки нової електронної системи складання історії хвороби.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Через МОЗ можуть бути зірвані закупівлі ліків

22 травня 2017, 17:54

Останні новини за сьогодні: