Новини / Здоров'я / Серцевий напад. Як уникнути?
21 січня 2011, 08:02
Розмір шрифта: А А А

Серцевий напад. Як уникнути?

Серцевий напад. Як уникнути?, дихальні шляхи, серцевий напад, серце, естроген, інфаркт, риб’ячий жир, лляне масло
Серцевий напад. Як уникнути?

Літня спека — нелегкий час для людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Які необхідно прийняти профілактичні заходи «сердечникам», щоб уникнути серцевого нападу?

Як зменшити ризик серцево-судинних захворювань?

  • Здорова їжа і помірність у їжі. Не «заїдайте»стреси і неприємності. Можна відмовлятися від нездорової їжі поетапно, наприклад, якщо ви їсте жирне м‘ясо щодня, спробуйте харчуватися ним три рази на тиждень.

Дуже корисна грецька дієта. Греки споживають багато горіхів, фруктів, овочів, бобових, круп та оливкової олії;великими порціями їдять рибу, в помірних кількостях вживають молочні продукти і спиртне, включають у раціон і м’ясо.

Вважається, якщо хоча б два рази на тиждень їсти таку рибу, як лосось, скумбрія, оселедець або тунець, може зменшитися ризик коронарних хвороб, оскільки ці риби багаті поліненасиченими жирними кислотами омега-3. Також корисно приймати курсами Риб‘ячий жир або Лляна олія.

  • Помірна фізична активність. У дев’яностолітнього чоловіки запитали, як він зберіг бадьорість і відносне здоров‘я, живучи в мегаполісі. Він відповів: «У мене один секрет — я завжди намагався вести рухливий спосіб життя». Вибирайте ті види фізичної діяльності, які вам до душі, інакше вони не стануть складовою вашого способу життя.
  • Куріння. Мало які споживчі товари можуть змагатися з тютюном в смертоносності. Крім підвищеного ризику раку та ішемічної хвороби серця, у курців частіше бувають застуди, виразки шлунка, хронічний бронхіт та підвищений тиск, ніж у некурящих. Від куріння притупляється нюх і смак.
  • Скиньте вагу. Якщо ви важите більше норми, то навіть три-п’ять скинутих кілограмів можуть зіграти чималу роль. У цьому можуть допомогти фітопрепарати Грація-Віта або Стілайт.
  • Обмежте вживання алкоголю. Деякі дослідники вважають, що у тих, хто помірно п‘є червоне вино, знижується ризик ішемічної хвороби серця.
  • Приймайте в цілях профілактики фітопрепарати. Наприклад, добре себе зарекомендував Кардітон (склад: квітковий пилок, сироп шипшини, настоянка глоду).

Його дія: зміцнює серцевий м’яз, покращує кровообіг, збагачує організм киснем, підвищує міцність і еластичність судин;нормалізує артеріальний тиск, знижує збудливість нервової системи, підвищує працездатність, поліпшує зір, слух, пам'ять.

Чималу роль може грати спадковість. У людей, батьки яких перенесли напад у віці до 50 років, ризик інфаркту підвищений. Навіть якщо напад трапився у батьків після 50 років, ризик у дітей все одно вище. Якщо в роду у багатьох з серцем булипроблеми, у нащадків швидше розвинуться подібні захворювання.

З віком збільшується ризик серцевого нападу. Близько 55 відсотків випадків спостерігаються у людей старше 65 років. Приблизно 80 відсотків людей, які помирають від серцевого нападу, — 65 років і больше. У чоловіків, яким менше 50 років, ризик інфаркту вище, ніж у жінок цієї ж вікової групи.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Amrita (анонімно) 19 травня 2012, 20:20 ссылка
    Детальніше про Кардітон на сайті незалежного дистриб'ютора компанії Амріта: http://amritaclub.do.am/shop/40/desc/karditon
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Ранній інфаркт

11 грудня 2015, 14:29

Тиск – не жарт

15 жовтня 2015, 10:17

Останні новини за сьогодні: