Новини / Здоров'я / Симптоми старості: будемо боротися!
31 березня 2015, 08:09
Розмір шрифта: А А А

Симптоми старості: будемо боротися!

Симптоми старості: будемо боротися!, обмін речовин, остеопороз, серце, старість
Симптоми старості: будемо боротися!

Симптоми старості: будемо боротися!

Вік неминуче змінює наш зовнішній вигляд і самопочуття. Ми всі старіємо, але це не означає, що процес треба пускати на самоплив. З допомогою профілактичних процедур можна уповільнити розвиток симптомів старості і підтримати здоров'я.

Серце. Перші сигнали від серця можуть проявлятися задишкою, швидкою стомлюваністю і нападами стенокардії. Щоб тримати ситуацію з серцем під контролем, необхідно при сприянні кардіолога налагодити дієту з низьким вмістом тваринних жирів, визначитися з необхідністю медикаментозної терапії та доповнити профілактику прогулянками на свіжому повітрі.

Кістки. Одне з небезпечних вікових захворювань — остеопороз,в
рамках якого відбувається вимивання кальцію з кісток, і вони стають ламкими. Поширена «кульмінація» остеопорозу — перелом шийки стегна. Щоб уникнути цієї неприємності, треба регулярно відвідувати хірурга і проходити денситометрію — процедуру, яка дозволяє відслідковувати щільність кісткової тканини. Дієту треба урізноманітнити продуктами, що містять кальцій, у поєднанні з вітаміном D.

Суглоби. Про проблеми з суглобами, як правило, сигналізує несильний, але регулярно виникає біль. Найчастіше першими заявляють про себе суглоби ніг: коліна і голеностоп. Щоб запобігти дегенеративні зміни в суглобах, необхідні адекватна фізична активність і використання профілактичних засобів — мазей і гелів. Наприклад, мазь Апизатрон, що містить бджолину отруту, дозволяє налагодити обмін речовин і вивести токсини з суглобів. До складу засобу входять протизапальний компонент метилсаліцилат і розігріваюче — гірчичне масло.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні почалася мода на євро: чому країна «відв'язується» від долара

13 травня 2017, 17:31

Останні новини за сьогодні: