Новини / Здоров'я / У чотирьох регіонах України «швидку» можна буде викликати через інтернет
19 травня 2013, 08:32
Розмір шрифта: А А А

У чотирьох регіонах України «швидку» можна буде викликати через інтернет

У чотирьох регіонах України "швидку" можна буде викликати через інтернет, Вчасна допомога, інтернет, Олексій Навроцький, швидка допомога
У чотирьох регіонах України «швидку» можна буде викликати через інтернет

Після введення в Україні національного проекту «Вчасна допомога» швидку можна буде викликати не тільки по телефону, але і через мережу інтернет. Про це повідомив керівник нацпроекту Олексій Навроцький.

«Ця технологія передбачає можливість передачі інформації про виклик екстреної медичної допомоги не тільки тими системами зв‘язку, які використовуються зараз, але й у відповідності з існуючими світовими стандартами всіма іншими засобами. Система передбачає можливість прийняття виклику від усіх засобів зв’язку», — зазначив він.

За словами Навроцького, в Україні вже розпочато другий етап реалізації нацпроекту, під час якого оперативно-диспетчерські центри будуть створені у пілотних регіонах — Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві.

«Ці пілотні проекти пізніше стануть тренувальними центрами для введення аналогічної системи по всій країні», — зазначив він, додавши, що черговість модернізації диспетчерських служб в інших регіонах буде визначатися спеціально створеною міжвідомчою робочою групою.

Нацпроект «Вчасна допомога» охоплює всю територію України. Терміни реалізації становлять 3 роки — з 2012 по 2014 рік. Проект передбачає організацію повного контролю за виконанням нормативів часу прибуття на виклик швидкої — до 10 хвилин в межах міста та 20 хвилин в межах області, а також централізацію диспетчерської служби прийому й обробки викликів на рівні обласних центрів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

26 травня 2017, 19:41

Останні новини за сьогодні: