Новини / Здоров'я / Прихована загроза. Симптоми, які можуть говорити про проблеми з щитовидкою
26 березня 2019, 08:21
Розмір шрифта: А А А

Прихована загроза. Симптоми, які можуть говорити про проблеми з щитовидкою

Прихована загроза. Симптоми, які можуть говорити про проблеми з щитовидкою, вага, нормалізації гормонального фону, щитовидна залоза, випадання волосся, сухість шкіри
Прихована загроза. Симптоми, які можуть говорити про проблеми з щитовидкою

Щитовидна залоза виконує в організмі важливі функції. Але при порушеннях її роботи симптоматика часто буває так розмита, що багато людей не звертаються до лікаря, поки не настануть більш серйозні наслідки.

Прихована загроза. Симптоми, які можуть говорити про проблеми з щитовидкою
Як правило, перші симптоми проблем з щитовидною залозою не викликають у пацієнтів особливого занепокоєння, так як їх можна «списати» буквально що завгодно – від застуди до неправильного харчування. Тим не менш, порушення функції щитовидної залози важливо вчасно діагностувати і почати лікувати.

Нерідко при проблемах з щитовидкою спостерігаються скачки ваги — він може підніматися або знижуватися різко і без якихось причин. Можуть спостерігатися розлади травлення. До речі, в ряді випадків після лікування пацієнтам, які довгий час не могли схуднути, вдається швидко скинути вагу завдяки нормалізації гормонального фону. Тому, якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, зверніться до лікаря для обстеження.

Один з найбільш явних симптомів це поява так званого зоба. Це потовщення або припухлість в області горла. Також може турбувати постійне відчуття грудки в горлі.

Так як щитовидна залоза грає важливу роль в гормональному балансі, при порушеннях її роботи може бути чимало психічних симптомів. Перш за все, це апатія – при серйозній нестачі гормонів хворий може відчувати себе втомленим, не встигнувши встати з ліжка. Може з'являтися дратівливість, різкі перепади настрою, порушення сну.

Також проблеми з щитовидною залозою позначаються на волоссі і шкірі –може спостерігатися надмірне випадання волосся і сухість шкіри. При цьому іноді волосся, навпаки, починають посилено рости, але мова йде про волоссі, в зростанні яких мало хто зацікавлений – на ногах і в паховій області.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Термальна вода для краси

25 вересня 2015, 16:05

Останні новини за сьогодні: