Новини / Здоров'я / Apple Watch зможуть автоматично викликати допомогу при зупинці серця власника
15 березня 2016, 09:59
Розмір шрифта: А А А

Apple Watch зможуть автоматично викликати допомогу при зупинці серця власника

Apple Watch зможуть автоматично викликати допомогу при зупинці серця власника, Apple Watch, зупинка серця, допомога, патент, датчики
Apple Watch зможуть автоматично викликати допомогу при зупинці серця власника

Днями в мережі з’явилася інформація про новий патент компанії Apple. У ньому описано механізм, завдяки якому електронний пристрій буде відслідковувати ряд фізичних показників користувача і викликати допомогу в разі виникнення екстреної ситуації.

Незважаючи на те, що в патенті безпосередньо не вказано, про який саме гаджет йде мова, можна припустити, що подібна технологія буде впроваджена в Apple Watch.

Вбудовані датчики Apple Watch будуть періодично моніторити ряд параметрів, що дозволяють відслідковувати стан користувача. Передбачається, що електронний пристрій зможе розпізнавати автомобільні аварії, падіння з висоти, серцевий напад, розрив аневризми та інші подібні ситуації.

У разі різкої зміни показників користувача пристрій самостійно зможе викликати екстрені служби (швидку або поліцію), а також відправить повідомлення на заздалегідь задані номери. Правда, для цього воно має бути підключений до смартфону.

Автори патенту також пропонують додати спеціальну систему підтверджень, яка знизить число помилкових спрацьовувань. Вона полягатиме в ряді рухів або голосових команд.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • ivan-omelja 14 квітня 2016, 13:27 ссылка
    Интересная статья )Apple Watch действительно крутые часы , недавно купил себе и своей девушки http://zakupka.com/t/search/Apple%20watch/?sc. Носятся замечательно , очень удобны в использовании . Я доволен цена и качество полностью соответствуют ))
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З 1 квітня зросте мінімальний розмір допомоги по безробіттю

31 березня 2017, 18:54

«Дитячі» гроші відтепер можна отримати без черг

12 березня 2017, 15:49

Останні новини за сьогодні: