Новини / Здоров'я / Експерти склали список найнебезпечніших продуктів, яких варто уникати
2 березня 2013, 12:45
Розмір шрифта: А А А

Експерти склали список найнебезпечніших продуктів, яких варто уникати

Експерти склали список найнебезпечніших продуктів, яких варто уникати, шкідливі продукти, токсини, продукти харчування
Експерти склали список найнебезпечніших продуктів, яких варто уникати

Дієтологи пролили світло на завантаженість різних продуктів токсинами та хімічними речовинами, і виявили ті з них, які не варто вживати в їжу, щоб не завдати шкоди організму і навколишньому середовищу.

1. Ендокринологи не радять вживати в їжу покупну томатну пасту в консервних банках. Речовини, які використовують при виробництві консервних банок, містять синтетичний естроген бісфенол-А, що викликає різні проблеми зі здоров‘ям, починаючи від хвороб серця, закінчуючи проблемами з репродуктивною системою.

2. Фермери не радять вживати в їжу яловичину, вигодувану кукурудзою. Сьогодні фермери годують своїх тварин кукурудзою та соєю. Це знижує рівні корисних речовин в їжі: бета-каротину, вітаміну Е, лінолевої кислоти, кальцію, магнію і калію.

3. Токсикологи не радять їсти смажений попкорн. Хімічні речовини, в тому числі перфтороктановие кислоти, використовувані в упаковці, є частиною класу сполук, які можуть бути пов’язані з розвитком безпліддя у людини, згідно з недавнім дослідженням.

4.Не варто вживати в їжу неорганічну покупну картоплю. Овочі поглинають гербіциди, пестициди і фунгіциди, які потрапляють в грунт. Картопля обробляють ще раз, після того як викопають, щоб запобігти її проростанню.

5.Експерти в області рибного лову не радять їсти лосося. Лосося, вирощеного на рибних фермах годують неприродною для нього їжею, тому покупний лосось містить мало вітаміну D і багато канцерогенів.

6.Онкологі не радять пити молоко, вироблене на основі штучних гормонів. Гормони, які виробники молока додають у їжу своїм вихованцям для підвищення продуктивності, підвищують ризик розвитку інфекції вимені і можуть сприяти розвитку раку у людей.

7.Експерти з органічних продуктів не рекомендують їсти покупні яблука. За результатами досліджень, в них міститься найбільша кількість пестицидів, пов'язаних з підвищенням ризику розвитку хвороби Паркінсона.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: